20.01.2019

Animacje, zabawa, boks i piłka. Sportowy Karnawał na rozpoczęcie ferii w Suwałkach

W niedzielę 20 stycznia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach rozpocznie ferie zimowe sportowym wydarzeniem skierowanym do całych rodzin. Pomiędzy godz. 13:00 a 16:00, w hali OSiR (ul. Wojska Polskiego 2) odbędzie się Wielki Sportowy Karnawał. Będzie to już piąta edycja tego wydarzenia, którego ciekawa formuła, rodzinny charakter oraz liczne atrakcje każdego roku przyciągają do hali OSiR tłumy suwalczan.

W programie Wielkiego Sportowego Karnawału z pewnością nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Będą „clownowe” animacje, malowanie twarzy, kreatywne stoisko z balonami, popularne „dmuchańce”, czyli dmuchany plac zabaw, a także strefa Football Baby z zabawami koordynacyjno – ruchowymi dla maluszków.

O tym, że jest to karnawał przypomni nam Lidka Kulik ze Studia Dance Fit, która w niedzielę poprowadzi karnawałową Zumbę. W ramach tej części wydarzenia odbędą się również wybory króla i królowej karnawału. Jest już tradycją, iż w ramach Wielkiego Sportowego Karnawału odbywa się konkurs, w którym publiczność wybiera najlepsze karnawałowe przebranie.

Równie dużo atrakcji czeka na starszych uczestników Wielkiego Sportowego Karnawału.
W pierwszą niedzielę ferii zimowych dzieci i młodzież, ale także dorośli, będą mogli spróbować swoich sił na torach przeszkód przygotowanych m.in. przez sekcję bokserską OSiR oraz w strefie piłkarskiej Akademii 2012. Do udziału w zabawach ruchowych będą zachęcać również animatorzy projektu „Lekkoatletyka dla każdego”. Z kolei na stoisku sekcji modelarstwa lotniczego OSiR będzie można samodzielnie przygotować model oraz dowiedzieć się więcej na temat aerodynamiki.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Wielki Sportowy Karnawał będzie miał swoją gwiazdę. W tym roku będzie nią suwalski klub Aikido Kuma Dojo. Młodzi sportowcy z klubu sportowego wystąpią w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach z niezwykle widowiskowym pokazem.

Punktem kulminacyjnym niedzielnego wydarzenia będzie „szalona licytacja”. To tutaj  uczestnicy Wielkiego Sportowego Karnawału będą mogli wylicytować rodzinne nagrody, płacąc za nie „karnawałowymi suwalami”, czyli fikcyjną walutą, którą każdego roku otrzymują rodziny za aktywny udział w przygotowanych atrakcjach.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Początek godz. 13:00.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.03% 4.2115 4.2965
USD 0.55% 3.6988 3.7736
GBP 0.23% 4.7040 4.7990
CHF 0.14% 3.7940 3.8706
25.06.2019

Obsługa baru

25.06.2019

Sprzątanie

Dodaj nowe ogoszenie