14.01.2013

Augustów. Nie pozostali obojętni

Dzięki telefonicznej informacji o nietrzeźwym mężczyźnie, policjanci odwieźli do domu mocno wyziębionego 20-latka. Gdyby nie zgłoszenie mroźna noc mogłaby się zakończyć dla niego tragicznie.


Minionej nocy, tuż po godzinie 1.00 augustowscy policjanci zostali poinformowani  o mężczyźnie, który idzie ulicą Rajgrodzką w kierunku dzielnicy Ślepsk w Augustowie. Ze zgłoszenia wynikało, że pieszy ma problem z utrzymaniem równowagi i prawdopodobnie jest pijany. Funkcjonariusze od razu pojechali we wskazane miejsce. Tam zauważyli mieszkańca miasta, który już nie dał rady iść i trzymał się słupa energetycznego.

Od mocno wyziębionego mężczyzny czuć było alkohol. Podczas rozmowy z 20-latkiem mundurowi ustalili, że augustowianin próbował dotrzeć do domu ale najprawdopodobniej zabłądził. Po ustaleniu jego tożsamości oraz adresu zamieszkania policjanci odwieźli zziębniętego 20-latka do domu i przekazali pod opiekę rodzinie.


Augustowscy policjanci apelują.  NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI i reagujmy w tego typu sytuacjach. W przypadku zauważenia osób narażonych na wychłodzenie organizmu, jak najszybciej zgłośmy ten fakt Policji pod numerem telefonu 997 lub komórkowym 112, pogotowiu ratunkowemu - 999, bądź też zadzwońmy pod bezpłatny całodobowy numer telefonu Centrum Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku – 800 444 989. Nasz jeden telefon może uratować czyjeś życie.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.07.2019

praca online

19.07.2019

kierowca C+E

Dodaj nowe ogoszenie