13.09.2018

Chopina Park – zostało tylko 80 apartamentów dla szczęśliwców [zdjęcia, wizualizacje]

Prestiżowa inwestycja Chopina Park to kolejne dzieło firmy Racis Develepment. Klimatyczne, nowoczesne i funkcjonalne apartamenty powstają w zielonej części Suwałk przy ulicy Chopina.

W samym sercu osiedla mieszkańcy będą mogli cieszyć się prywatnym parkiem o blisko hektarowej powierzchni. Spacer po urokliwych alejkach, wygodne ławki, mała architektura, szumiące drzewa, relaksacyjna fontanna, która w upalne i letnie dni zapewni przyjemne ochłodzenie to rozwiązania jakimi mogą poszczycić się najlepsi deweloperzy w kraju. To miejsce w którym najmłodsi mieszkańcy osiedla będą budować swoje wspomnienia, bawiąc się w rodzinnej strefie rozrywki i integrując się z innymi dziećmi na pełnym barw placu zabaw.

- Już na etapie projektowania wzięliśmy pod uwagę, wskazówki naszych Klientów i dlatego śmiało, można powiedzieć, że projekt Chopina Park jest współtworzony przez przyszłych mieszkańców osiedla. Wielu naszych Klientów wskazywało, że poszukują w Suwałkach miejsca, które mogłoby zapewnić prawidłowy balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, stąd nasza decyzja o przygotowaniu inwestycji, która miałaby szanse spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców - mówi Szymon Racis, właściciel Racis Development.

Mieszkańcom Suwałk ten pomysł zdecydowanie przypadł do gustu, skoro apartamenty na terenie inwestycji tak szybko znajdują swoich nabywców, co potwierdza osobiście właściciel.

- To prawda mamy bardzo duże zainteresowanie ofertą  Chopina Park i dlatego podjęliśmy decyzje o zwiększeniu zatrudnienia i przyspieszeniu realizacji kolejnych etapów. W całej inwestycji  zostało zaledwie 80 apartamentów w sprzedaży. To dwa ostatnie etapy inwestycji, które trafią do szczęśliwych nabywców. Nie możemy doczekać się, kiedy wszyscy mieszkańcy odbiorą klucze i zamieszkają w swoich wymarzonych apartamentach - dodaje wyraźnie zadowolony Szymon Racis.

Rośnie Perła Południa

Deweloper znany jest również z pasji do tworzenia nowych projektów i kształtowania architektury naszego miasta, dlatego rozpoczął  nową inwestycję Perła Południa dla tych, którzy chcą zamieszkać w południowej części Suwałk. W pierwszym etapie deweloper przygotował 39 mieszkań i apartamentów zlokalizowanych przy ulicy Poznańskiej. Docelowo na inwestycję złoży się 5 nowocześnie zaprojektowanych budynków połączonych z zaaranżowaną na potrzeby osiedla małą architekturą.

W trosce o potrzeby przyszłych właścicieli deweloper zadbał o zróżnicowany rozkład i metraż apartamentów i mieszkań (od 35 do blisko 77 m kw.). Dużym atutem mieszkań są tarasy, z których największe mają ponad 70 m kw. Rodzinny obiad czy wspólna celebracja ważnych wydarzeń w tym szczególnym miejscu nabierze z pewnością uroku i prestiżu. Przyszli mieszkańcy Perły Południa sami zdecydują, jak wykorzystać tak szeroki zakres możliwości swoich apartamentów.

Deweloper Szymon Racis zarządzający firmą Racis Development to człowiek o wielkiej pasji i zamiłowaniu do budownictwa. Wywodzi się z Suwałk i stara się, aby jego inwestycje były perełką w architekturze miasta, dlatego Racis Development jest laureatem licznych nagród i wyróżnień za zrealizowane już przedsięwzięcia deweloperskie. Firma została wyróżniona między innymi takimi nagrodami jak: „Orzeł Polskiego Budownictwa”, „Kryształowe Schody” czy „Super Inicjatywa”, a sam Szymon Racis został Osobowością Roku 2017. Jesteśmy dumni, że dzięki takim inwestycjom nasze miasto staje się miejscem pięknym i przyjaznym do życia.

(material promocyjny)
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.24.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.15% 4.2056 4.2906
USD 0.07% 3.7470 3.8226
GBP 0.43% 4.6786 4.7732
CHF 0.05% 3.8189 3.8961
24.07.2019

Przyjmę do pracy

24.07.2019

Przyjmę do pracy

24.07.2019

Wydzierżawię

23.07.2019

Poszukuję pracy

Dodaj nowe ogoszenie