13.02.2018

Film Jazz Project – Zagraniczni Artyści grają polską muzykę filmową.KONKURS

Już niebawem na scenie im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury wielkie wydarzenie muzyczno-filmowe - koncert Suwalskiej Orkiestry Kameralnej z udziałem grupy Film Jazz Project. Towarzyszyć im będą: fenomenalny kubański saksofonista Luis Nubiola oraz fantastyczny angielski gitarzysta Femi Tenowo. Na niezwykłe spotkanie z genialnymi muzykami jazzowymi, instrumentalistami orkiestry oraz polską muzyką filmową zapraszamy w piątek, 16 lutego o godzinie 19.00 , Sala im. A. Wajdy SOK. Bilety w cenie 40 i 20 zł już w sprzedaży!

W programie koncertu znajdą się najciekawsze, najbardziej znane tematy z polskich filmów i seriali w interesującej, oryginalnej orkiestrowej aranżacji, m.in. z „Janosika”, „07 zgłoś się”, „Czterech pancernych i psa”, „Prawa i pięści”, "Czterdziestolatka" i innych.

„Film Jazz Project – Zagraniczni Artyści grają polską muzykę filmową” to idea, która powstała w 2012 roku z inicjatywy Dominika Jastrzębskiego i Michała Czekały. Do projektu udało się im przekonać tak znamienitych, uznanych w świecie instrumentalistów jazzowych jak trębacz Michael „Patches” Stewart, perkusiści Derrick McKenzie i  Frank Parker Jr. oraz kubański saksofonista Luis Nubiola i angielski gitarzysta Femi Tenowo, których będziemy mieli okazję zobaczyć i usłyszeć na koncercie w Suwałkach. Z grupą grają także znamienici polscy artyści będący u progu kariery muzycznej, bowiem ideą, jaka przyświeca Film Jazz Project jest promocja młodych polskich muzyków, którzy dzięki współpracy ze znanymi instrumentalistami zagranicznymi czerpią wiedzę, doświadczenie i inspiracje. Mają szanse przedstawić własne, oryginalne i niespotykane spojrzenie na interesującą, choć niejednokrotnie niedocenianą część rodzimej spuścizny muzycznej, którą jest polska muzyka filmowa. Jest to także szansa na przedstawienie dorobku polskich kompozycji światowym muzykom.

Więcej informacji na  http://soksuwalki.eu/filharmonia-suwalk-muzyka-filmowa/ 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa zaproszenia na ten koncert. Szczegółowe informacje w zakładce KONKURS DNIA.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.19.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.13% 4.2124 4.2976
USD 0.22% 3.7614 3.8374
GBP 0.25% 4.7127 4.8079
CHF 0.01% 3.7592 3.8352
19.06.2019

SPRZEDAWCA

19.06.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie