12.03.2018

Gołdap. Po kłótni zabrał niemowlęta i pijany jechał przywłaszczonym samochodem

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 31-letni mężczyzna, który przewoził bliźnięta będąc pod wpływem alkoholu. Na szczęście, we właściwym miejscu, o właściwym czasie znaleźli się policjanci z gołdapskiej komendy.

Wczoraj na jednej ze stacji paliw w Gołdapi patrol policji zatrzymał 31-letniego mieszkańca Białegostoku, który mając w organizmie ponad promil alkoholu wiózł dwoje niemowląt. Foteliki, w których znajdowały się bliźnięta, nie były odpowiednio zabezpieczone pasami bezpieczeństwa. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że samochód którym poruszał się mężczyzna w policyjnym systemie widniał jako utracony (pojazd przywłaszczony, postępowanie prowadzi Białystok) został więc zabezpieczony na policyjnym parkingu.

- Jak się okazało, nietrzeźwy mężczyzna po kłótni rodzinnej zabrał swoje miesięczne dzieci i mimo tego, że był nietrzeźwy i nie posiadał wymaganego uprawnienia, wsiadł za kierownicę. Bliźnięta zostały umieszone na obserwacji w szpitalu w Gołdapi, gdzie dołączyła do nich zatroskana mama - informuje policja w Gołdapi.

Nieodpowiedzialnego ojca zatrzymano i postawiono mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz będą prowadzone czynności w kierunku narażenia zdrowia i życia dzieci.

Policja apeluje!!!

Pijani kierowcy nierzadko przewożą swoich najbliższych: żony, dzieci, przyjaciół. Wielu pasażerów świadomie podejmuje ryzyko, decydując się na jazdę samochodem prowadzonym przez nietrzeźwego. Inni nie reagują, gdy w ich obecności ktoś na chwiejnych nogach zbliża się do samochodu.

Pamiętaj – pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie. Od tego, czy zareagujesz, może zależeć czyjeś życie.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.22.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.18% 4.2390 4.3246
USD 0.24% 3.7325 3.8079
GBP 0.80% 4.9234 5.0228
CHF 0.05% 3.7422 3.8178
21.03.2019

Sprzedam Xboxa 360

Dodaj nowe ogoszenie