02.10.2018

Grzegorz Mackiewicz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości cieszy się poparciem Solidarności

Gośćmi Grzegorza Mackiewicza, kandydata PiS na prezydenta Suwałk na przedwyborczej konferencji byli działacze NSZZ Solidarność - przewodniczący Zarządu Regionu Józef Mozolewski, szef suwalskiego oddziału Zdzisław Koncewicz oraz Bogdan Bezdziecki.

- Idee "Solidarności" są mi bliskie, dlatego zwróciłem się o poparcie Związku - mówi Grzegorz Mackiewicz, na co dzień pracodawca - dyrektor oddziału gazowniczego Polskiej Spółki Gazownictwa w Białymstoku. - To z mojej strony także przyrzeczenie, że będę rozmawiał z ludźmi, że będę słuchał strony społecznej, żeby wiedzieć, co ludziom się nie podoba,  poznać i rozwiązywać problemy. Tego potrzeba zarządzającym na rożnych szczeblach, także w samorządzie. To niezwykle ważne, żeby słuchać ludzi, żeby rozmawiać, żeby, kiedy zajdzie taka potrzeba, negocjować i podejmować najlepsze decyzje. 

Zdzisław Koncewicz i Bogdan Bezdziecki, to nie tylko działacze związkowi, ale i suwalscy radni PiS. Podkreślali wrażliowość społeczną kandydata ich partii, mówili, że będzie on dobrym partnerem do rozmów dla pracowników spółek i jednostek komunalnych.

NSZZ Solidarność,  jak opowiadał Józef Mozolewski działa w 200 zakładach pracy w naszym województwie. Samorządy są w naszym regionie  jednym z największych pracodowców.

- Grzegorza Mackiewicza znam od wielu lat i jestem przekonany, że będzie godnym prezydentem tego wspaniałego miasta - mówił Józef Mozolewski. - Po konsultacji z Zarządem Regionu, udzielam mu pełnego poparcia. Grzegorz Mackiewicz jest człowiekiem wiarygodnym, wiem, że co obieca, to zrealizuje. Jeżeli zostanie prezydentem, a wierze  że tak będzie, podpiszemy porozumienie, które pozwoli później sprawdzać stan realizacji zobowiązań wyborczych wobec mieszkańców i pracowników.

 

WD

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.22.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.11% 4.2955 4.3823
USD 0.04% 3.7881 3.8647
GBP 0.22% 4.9351 5.0347
CHF 0.24% 3.7874 3.8640
21.02.2019

Sprzedam garaż

21.02.2019

ELEKTRYK

Dodaj nowe ogoszenie