11.01.2018

HIFU MED LIFT – hit w odmładzaniu 2017 już w Suwałkach

Najnowocześniejsze zabiegi ujędrniające i wyszczuplające zagościły w Suwałkach. Technologia HIFU robi teraz furorę w medycynie estetycznej. Nazywana liftingiem bez skalpela wykorzystuje tzw. skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków, która „zagęszcza” skórę, prowadząc do jej wyraźnego ujędrnienia.

Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Ogromną zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

HIFU czyli high intensity focused ultrasound, to zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu. Istotą metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowych o wysokiej energii na małym, punktowym obszarze.

Fragment zabiegowy jest poddawany ablacji. W tkankach na tym obszarze powstają dwa zjawiska fizyczne:

1. efekt termiczny – na skutek absorbcji przez komórki fal ultradźwiękowych kumulowane jest ciepło powodujące koagulację tkanek

2. efekt mechaniczny – wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórek i narastanie ciśnienia w ich wnętrzu prowadzi do niszczenia struktur tkankowych.

HIFU MED LIFT jest defocusowany, aby przejść przez warstwę naskórka bez zakłócenia i uszkodzenia, a następnie skupia się na przewidywanej głębokości (tj. warstwa SMAS 3.0mm/4.5mm), gdzie podgrzewa tkankę do temperatury terapeutycznej 60 ~ 70 oC. Ta energia stymuluje produkcję kolagenu, co prowadzi do odmłodzenia i poprawy owalu twarzy.

 

 

 

Urządzenie umożliwia wybór głębokości działania, przez co fala ultradźwiękowa oddziaływać może na różne obszary, skórę właściwą lub tkankę podskórną – dając różne efekty zabiegowe, od liftingu po wyszczuplenie.

Obszary: twarz, szyja, dekolt, brzuch, pośladki, uda, łydki, ramiona, plecy.

Efekty: lifting, ujędrnienie i poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, wysmuklenie linii żuchwy, redukcja „chomiczków”, redukcja tkanki tłuszczowej.

DŁUGOTRWAŁY EFEKT OKOŁO 18 MIESIĘCY

Jak wygląda zabieg?

Na oczyszczoną skórę nakładany jest żel USG. Zabieg wykonywany jest „pasami’, „segmentami”, obszar po obszarze.

 

 

 

 

(materiał sponsorowany)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.20.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2559 4.3419
USD 0.00% 3.7034 3.7782
GBP 0.00% 4.8495 4.9475
CHF 0.00% 3.7194 3.7946
20.10.2018

Operator CNC

20.10.2018

Monter mebli.

Dodaj nowe ogoszenie