18.05.2018

III edycja Festiwalu Kobiecości w Suwałkach już za miesiąc

Już za miesiąc, bo 17 czerwca 2018 r. w Hotelu Loft 1898 odbędzie się III edycja Festiwalu Kobiecości w Suwałkach i jak mówią organizatorki, nie zabraknie na nim spotkania z inspirującymi ludźmi, prawdziwej sztuki, dobrego jedzenia i morza kobiecej energii.

Tym z Pań, które jeszcze nie uczestniczyły w Festiwalu, warto powiedzieć, że to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być. To wyjątkowe spotkanie organizowane przez kobiety, z myślą o kobietach i dla kobiet właśnie - to specjalnie dla nich stworzona przestrzeń do wspólngo poszukiwania motywacji, zdobywania wiedzy, a przy okazji świetnej zabawy i celebracji kobiecości.

III edycja zatytułowana została "Siła Kobiecości". Uczestniczki wydarzenia poszukają odpowiedzi na pytanie w czym ona się przejawia, skąd czerpać energię do działania oraz jak zyskać pewność siebie. Wiedzą i fachowymi poradami podczas intraktywnych wykładów dzielić się będą zaproszeni eksperci.

Pan Sylwester Pilipczuk, certyfikowany neuro coach i trener FRIS®, wyjaśni co tak naprawdę kieruje naszymi decyzjami zakupowymi. Uczestniczki dowiedzą się jak kupuje mózg i skąd biorą się emocje, które targają nami bez litości w centrach handlowych, a także jak poradzić sobie z bólem zakupowym.

Dorota Lange- charakteryzatorka, wizażystka i właścicielka Make Up Academy by Dorota Lange i Magdalena Sadłowska – trenerka biznesu, doradca finansowy i motywatorka, poprowadzą dyskusję o mądrym i asertywnym budowaniu relacji z ludźmi. Co ciekawe dyskusja będzie nagrywana na żywo i emitowana jako jeden z odcinków na kanale You Tube „Happy 40-ty” prowadzonym przez Dorotę Lange. 

Nie zabraknie również aktywności fizycznej – Marta i Andrzej Gajewscy – żołnierze i jednocześnie instruktorzy Krav Maga pokażą kobietom, w jaki sposób obronić się skutecznie w razie zagrożenia. Pod czujnym okiem profesjonalistów Panie będą mogły zastosować w praktyce zdobytą wiedzę.

- To oczywiście tylko jedna z festiwalowych odsłon – mówi organizatorka Barbara Kacprzyk-Gnoza, właścicielka Kobaltowy Agencji Public Relations. Dodaje, że tak jak w poprzednich edycjach, tak i w tegorocznej nie zabraknie cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu na metamorfozę uczestniczki Festiwalu. Laureatka konkursu podda się wizualnej przemianie na żywo, której dokonają specjaliści, m.in. stylista fryzur i wizażystka. Zwyciężczyni zostanie również nagrodzona innymi zabiegami upiększającymi a także nowymi elementami garderoby. O takie nagrody naprawdę warto powalczyć.

- Konkurs na metamorfozę już się rozpoczął i do końca maja czekamy na zgłoszenia zainteresowanych Pań.

- Na uczestniczki Festiwalu czeka również moc atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów festiwalowych – dodaje Paulina Zalewska-Wójcik – druga  z organizatorek. - Lokalni przedsiębiorcy, którzy zaangażowali się w Festiwal Kobiecości zareagowali bardzo pozytywnie na nasz projekt. Cieszymy się, że tak wielu z nich chce tak jak my - inicjatorki, zaangażować się w życie lokalnej społeczności i przyczynić do integracji kobiet. Dla przedsiębiorców to niesamowita okazja zaprezentowania swoich produktów i usług poprzez dotarcie do dużej grupy odbiorców.

- Już dziś szczególnie dziekujemy za wspacie naszego projektu Sponsorom Strategicznym Festiwalu Kobiecości – Pani Elżbiecie Jabłońskiej – Szadkowskiej – właścicielce Centrum Medycznego Medica Vision, Pani Jagodzie Suskiej – Dyrektor Handlowej firmy Sido oraz Pani Irenie Pieczulis z firmy Colway, dzieki którym możemy zorganizować Festiwal na jeszcze wyższym poziomie – mówi Barbara Kacprzyk-Gnoza.

Festiwal Kobiecości to jedyne takie wydarzenie w Suwałkach, gdzie kobiety spotkają się po to, by skupić się na tym co dla nich jest ważne, a co czasami umyka w codzienności, by kontemplować sztukę kobiecości, wydobyć swoje naturalne piękno i siłę, odnaleźć pewność siebie i moc do działania.

Zaprosiliśmy wspaniałych gości, zorganizowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, będzie metamorfoza na żywo, wykłady, pokazy, lunch i przekąski, aromatyczna kawa, tort i szampan, a wszystko to przy dźwiękach muzyki i w towarzystwie inspirującej sztuki, tak by dopieścić wszystkie obszary kobiecej natury.

Startujemy 17 czerwca (niedziela) hotel Loft 1898 godz. 9:30 - czekamy na wszystkie Panie.

Bilety w cenie 55 zł już do nabycia (informacja pod numerem telefonu +48 690 66 33 22 oraz na FB).

Więcej o wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/festiwalkobiecosci/

oraz www.festiwalkobiecosci.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.19.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.06% 4.2414 4.3270
USD 0.16% 3.7248 3.8000
GBP 0.39% 4.8107 4.9079
CHF 0.21% 3.7472 3.8230
18.01.2019

wynajme pokoj

Dodaj nowe ogoszenie