27.03.2017

Kickboxing. Udany występ zawodników Panzera na Łotwie

Z udziałem ok. 200 zawodników z Litwy, Łotwy, Rosji, Estonii, Niemiec, Białorusi i Polski, w tym dziewięciorga zawodników Panzera Śuwałki i Sejny, w stolicy Łotwy Rydze odbył się międzynarodowy turniej w kickboxingu Latvia Open 2017. Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy, którzy wrócili do domów z pięcioma medalami.

Na najwyższym stopniu podium w kat. juniorów w wadze 89 kg stanął Wiktor Makowski, który swoją finałową walkę wygrał przed czasem.

W finałach wprawdzie przegrali, ale srebrne medale wywalczyli juniorzy: Iza Wołos  w kat. 65 kg  i Paweł Grzebieniewski  w kat.  57 kg oraz senior Dariusz Wróblewski w kat. 94 kg. srebrny medal, senior.

Brązowy medal, po wygranej przed czasem walce w tzw. małym finale (miejsca 3-4) seniorów w kat . 84 kg wywalczył Adrian Paszkiewicz.