15.05.2017

Noniewicza zamknięta w kierunku na południe. Nie jedź, bo zapłacisz mandat [zdjęcia]

Rozpoczął się remont kostkowej nawierzchni wzdłuż Placu Konopnickiej. Ten odcinek ulicy Noniewicza udostępniony jest tylko dla samochodów jadących na północ, w stronę Dwernickiego – Plazy i Narutowicza. Pozostałe auta muszą objeżdżać ten fragment centrum ulicami Kościuszki bądź Utrata.

W poniedziałkowe południe wielu kierowców było niedoinformowanych, zdezorientowanych, ale też, niestety, gapowatych lub bezmyślnych. Na tych którzy próbowali złamać zakaz, czekali policjanci z  drogówki.        

Naprawa odcinków Noniewicza i Sejneńskiej, wpółtworzących Plac Konopnickiej, potrwa aż do połowy czerwca. Długi czas trwania remontu na poszczególnych wiąże się z technologią przełożenia kostki i zaschnięcia spoiny.

Zaplanowane przez firmę PGK Gołdap prace odbywać się będą w ramach obowiązującej gwarancji i wyłącznie na jej koszt.  Niestety, wiążą się z tymczasową zmianą organizacji ruchu, drobnymi utrudnieniami oraz zmianą kursowania autobusów Komunikacji Miejskiej.

 Oto harmonogram prac:

  • 15-30 maja – zamknięcie ul. Noniewicza w kierunku północnym   (poprawa nawierzchni)
  • 1-14 czerwca – zamkniecie ul. Noniewicza w kierunku południowym (poprawa nawierzchni)
  • 23 maja – 2 czerwca – zamkniecie ul. Sejneńskiej od strony północnej (poprawa nawierzchni)
  • 3-14 czerwca – zamkniecie ul Sejneńskiej od strony południowej (poprawa nawierzchni).

Na czas trwania remontu ulicy Noniewicza ruch na tym odcinku będzie odbywał się tylko w kierunku północnym. Ulica Sejneńska będzie cały czas przejezdna.

udostępnij na fabebook
16.05.2017, 08:29:04

dociekliwy

Dlaczego prace nie są prowadzone w nocy? Przecież to jest główna ulica miasta.

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
22.04.2018

Fachowcy budowlani

Dodaj nowe ogoszenie