10.06.2019

Nowe władze Hufca ZHP w Suwałkach

W sobotę, 8 czerwca odbył się Zjazd Zwyczajny Hufca ZHP Suwałki, na którym to dokonała się zmiana władz hufca. Po czteroletniej kadencji i służbie dotychczasowego Komendanta phm Kamila Sokołowskiego zastąpiła pwd. Aleksandra Hanc.

Druhna Aleksandra powołała w skład nowej Komendy, a Zjazd zaakceptował, czterech nowych członków komendy:

hm. Agnieszkę Jasielon - z-cę komendanta ds. kształcenia i pracy z kadrą (kolejna kadencja)

phm. Bartłomieja Mordasa - skarbnika (kolejna kadencja)

pwd. Karolinę Miller - członka komendy ds. promocji i wizerunku hufca

pwd. Katarzynę Łazarowicz - członka komendy ds. pracy ze szczepami

 

Na Zjeździe Zwyczajnym Hufca ZHP Suwałki gośćmi byli m. in. Pani Ewa Sidorek - wiceprezydent Suwałk oraz Pani Iwona Prelewicz - Ceran jako przedstawiciele Urzędu Miasta Suwałki, z którym to hufiec suwalski podejmuje stałą współpracę, wspierając się wzajemnie w swoich działaniach w mieście oraz Komendant Chorągwi Białostockiej hm. Krzysztof Jakubowski.

Obecnie, według ewidencji Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec ZHP Suwałki liczy 399 członków, których stale przybywa. Świadczy to przede wszystkim o tym, iż harcerstwo w Suwałkach trzyma się dobrze.

Nowe władze Hufca ZHP Suwałki zapewniają, iż dołożą wszelkich starań, aby suwalskie harcerstwo nadal się rozwijało, prężnie działało, podejmowało nowe wyzwania, a przede wszystkim było wsparciem w wychowawczej roli rodzin i szkół.  

Wraz z końcem roku szkolnego kończy się także rok harcerski, który to harcerze jak co roku żegnają Zlotem Hufca ZHP na harcerskiej bazie Garbaś k/Filipowa. Już od września zapraszają w swoje szeregi suwalskie dzieciaki i młodzież. Wszelkie informacje dotyczące działalności Hufca ZHP Suwałki można znaleźć na stronie internetowej www.suwalki.zhp.pl/ .

Siedziba Hufca ZHP Suwałki mieści się przy ul. Noniewicza 91/lok 8. 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.17.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2465 4.3323
USD 0.00% 3.8601 3.9381
GBP 0.00% 4.9568 5.0570
CHF 0.00% 3.9022 3.9810
17.11.2019

ZBIORNIKI BETONOWE

Dodaj nowe ogoszenie