18.06.2019

Ponad połowa kierowców jechała za szybko. Jeden 104 km/h w zabudowanym

Pięćdziesiąt dwa ujawnione przekroczenia prędkości, ponad 80 skontrolowanych pojazdów oraz zatrzymane prawo jazdy 56-latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h to wynik wczorajszych działań suwalskiej drogówki pod nazwą „Prędkość”.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zorganizowali wczoraj kolejne już działania pn. „Prędkość”. W akcji udział wzięło 16 funkcjonariuszy. Kontrolowali oni kierowców oraz ich pojazdy w wybranych punktach miasta i powiatu. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na przekraczanie dopuszczalnej prędkości, trzeźwość kierujących oraz stan techniczny pojazdów.

- W sumie funkcjonariusze skontrolowali ponad 80 pojazdów i ujawnili 52 kierujących którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Po godzinie 16.00 w Suwałkach na ul. Staniszewskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. 56-latek jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 104 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 54 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Kierujący audi został również ukarany mandatem oraz punktami karnymi - informuje suwalska Policja.

Apelujemy więc do kierowców o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności na drodze. Suwalscy policjanci zapowiadają, ze podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.07.2019

Sprzedam działke

19.07.2019

Domek Letniskowy

Dodaj nowe ogoszenie