11.01.2013

Poszukiwany suwalczanin zatrzymany w Londynie

 Poszukiwany 3 listami gończymi 38-latek, dzięki ustaleniom suwalskich policjantów i wydaniu Europejskiego Nakazu Aresztowania, został po ponad sześciu latach ukrywania się zatrzymany w Wielkiej Brytanii. Wczoraj mężczyzna trafił do Polski.


38-letni mieszkaniec Suwałk poszukiwany był od ponad sześciu lat za liczne pobicia i kradzieże z włamaniami. W sumie ścigany był na podstawie aż trzech listów gończych wydanych przez Sąd Okręgowy i Rejonowy w Suwałkach oraz Prokuraturę w Ełku.

Dzięki intensywnej pracy suwalskich policjantów, którzy ustalili, że mężczyzna może przebywać poza granicami państwa, wydany został Europejski Nakaz Aresztowania. To spowodowało, że 38-latek szybko wpadł w ręce mundurowych. W grudniu 2012 roku został zatrzymany w
Londynie. Natomiast wczoraj trafił do Polski. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.


Ten i wiele innych przykładów pokazuje, że tak naprawdę nie ma na świecie miejsca, gdzie sprawca może ukrywać się bez końca. Dzięki współpracy policjantów różnych krajów wcześniej czy później taka osoba wpadnie w ręce wymiaru sprawiedliwości i odpowie za przestępstwa z przeszłości.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Dodaj nowe ogoszenie