13.03.2019

Są fenomenalni. Mogą pojechać do Stanów, ale potrzebują sponsorów

W Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination biorą udział od sześciu lat. Odnoszą spektakularne sukcesy, już kilka razy mieli okazję reprezentować nasz kraj na w międzynarodowym finale olimpiady w Chinach czy Stanach Zjednoczonych – także w tym roku uczniowie ze szkoły w Słobódce "rozbili bank" i w Wyzwaniu Improwizacyjnym w drugim poziomie wiekowym zdobyli pierwsze miejsce oraz prawo reprezentowania Polski w Kansas City (Missouri). W dodatku Super Payk, bo tak nazywa się Słobódkowa drużyna, zdobyli prestiżową Nagrodę Renesansu. Przyznano tylko trzy takie wyróżnienia, a drużyn biorących udział w konkursie było aż 215!

Finał olimpiady odbędzie się w USA 20-26 maja 2019r. Młodzież bardzo chciałaby wziąć w nim udział. Niestety, koszt podróży do Stanów jest bardzo wysoki. To około 9 tys. zł na osobę. Drużyna liczy sześć osób. Z młodzieżą musi polecieć też trenerka i tłumacz, a więc w sumie potrzeba około 72 tys. złotych. W ubiegłym roku z powodu problemów z zebraniem funduszy młodzież musiała zrezygnować z wyjazdu. Dlatego też Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Słobódce szuka sponsorów:

 

"W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Słobódce zwracamy się z prośbą  o sfinansowanie wyjazdu dla grupy uczniów z drużyny SUPER PAYK ze Szkoły Podstawowej w Słobódce.

Drużyna zdobyła I miejsce w drugim poziomie wiekowym szkół podstawowych i gimnazjalnych w Wyzwaniu Improwizacyjnym podczas XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination (Wrocław, 1 – 3 marca 2019 r.). Tym samym uczniowie otrzymali możliwość reprezentowania Polski w Światowej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w Kansas City (Missouri), która odbędzie się 20 – 26 maja 2019 r.

Drużyna liczy 8 osób – 6 członków, trener oraz tłumacz. Kwota wyjazdu jednej osoby to około 9 000 zł - przelot, dojazd autokarem, koszty zakwaterowania i wyżywienia podczas Olimpiady.

W zamian za sfinansowanie wyjazdu proponujemy promocję Państwa Instytucji:

  • logo Sponsora eksponowane na koszulkach uczestników Światowej Olimpiady Kreatywności oraz na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Słobódce www.zs-slobodka.c0.pl

  • podziękowania dla Sponsora na piśmie oraz na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Słobódce www.zs-slobodka.c0.

Olimpiada jest podsumowaniem ponad półrocznej pracy uczniów szkół wszystkich szczebli biorących udział w programie Destination Imagination. Jest to pokaz twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Założenia programu to przeświadczenie, że kreatywność jest nie tylko umiejętnością wysoce pożądaną we współczesnym świecie, ale również umiejętnością, której można się nauczyć. Ufamy, że misja programu Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni umocni pozytywny wizerunek Państwa Instytucji, jako Instytucji nowoczesnej, wrażliwej społecznie oraz inwestującej w przyszłość młodych, zdolnych ludzi."

 

Z nadzieją na owocną współpracę:

Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Słobódce

Anna Guzewicz

  • oraz Drużyna SUPER PAYK

     

    Kontakt do Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Słobódce

    Słobódka 9

16-411 Szypliszki

tel. (87) 568 10 77

e-mail: zs.slob@interia.pl

www.zs-slobodka.c0.pl

 

Wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Słobódce:

Marek Zdancewicz

tel. 503 099 565

e-mail: mzdanc@interia.pl

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2665 4.3527
USD 0.00% 3.8321 3.9095
GBP 0.00% 4.8450 4.9428
CHF 0.00% 3.8024 3.8792
Dodaj nowe ogoszenie