03.02.2014

Się działo i była zabawa - podsumowanie Ligi Bowlingowej [fotorelacja]

Oficjalnie zakończyliśmy V edycję Fantasy Park Bowling League. Popularna w naszym regionie liga po raz kolejny hucznie zwieńczyła rozgrywki. Uroczyste wręczenie pucharów i nagród poprzedziła rywalizacja w Pucharze Ligi, który ufundowała firma P.W. Magda - okna, drzwi, izolacje natryskowe.

Do zabawy zaprosiliśmy wszystkie trzynaście zespołów oraz Drużynę Prezydenta Suwałk, którą poprowadził dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Waldemar Borysewicz. Pierwsza runda eliminacyjna wyłoniła ośmiu ćwierćfinalistów, którzy uzyskali najwyższe wyniki eliminacji. Zanim przystąpiono jednak do dalszych zmagań, odbyło się podsumowanie Ligi Bowlingowej i wielkie fetowanie triumfatorów Fantasy Park Bowling League. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary i dyplomy, a najlepsi nagrody.

Wyróżnienia indywidualne oraz bony upominkowe do Centrum Rehabilitacji Melius otrzymały panie Lilla Frydrych i Paulina Skrętek za najwyższe średnie punktowe. Wśród panów najlepsi okazali się Dariusz Chalecki i Wojtek Górski, którzy od firmy Oil Transfer Development dostali bony na paliwo. Wojciech Górski z rąk Janusza Andruczyka otrzymał również kupon na zjazdy w ośrodku narciarskim WOSiR Szelment za najwyższy wynik indywidualny - 243 punkty. Największe jednak poruszenie zrobiła nagroda za najlepszy doping, którą otrzymała ekipa Stylu Kuchnie. Zawodnicy w swoim "stylu" podziękowali za wyróżnienie - częstując wszystkich szampanem. 

Po nagrodach indywidualnych przyszedł czas na najlepsze ekipy. Na podium stanęli: Drewtark Sejny, Oil Transfer Development i przy dźwiękach "We are the champions", gromkich brawach i powodzi konfetti - zwycięzca Eltechbiur. Po głośnym sto lat dla obchodzącego tego dnia urodziny, kapitana zwycięskiej drużyny - Tomka Żukowskiego, przyszedł czas na grupowe zdjęcia.

Po wielkich emocjach, do dalszej rywalizacji o Puchar Ligi powróciły ćwierćfinałowe, już dwuosobowe ekipy. Do półfinału po zaciętych bojach awansował: Eltechbiur, który zmierzył się z Sudowią oraz Animex, który spotkał się z Pensjonatem Poniatowski. W wielkim finale zobaczyliśmy zawodników Eltechbiuru i Pensjonatu Poniatowski, którzy pokonali swoich półfinałowych rywali. Finał rozegrany został systemem crossline, w którym lepiej czuli się zawodnicy triumfatora Ligi Bowlingowej. Pokonali oni rywali 347:259 i zdobyli Puchar Ligi oraz nagrody ufundowane przez firmę P.W. Magda - okna, drzwi, izolacje natryskowe.

udostępnij na fabebook
14.02.2017, 11:00:45

ech

stare czasy...aż się łezka w oku zakręciła ;)

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.25.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.18% 4.2450 4.3308
USD 0.51% 3.7862 3.8626
GBP 0.15% 4.9055 5.0047
CHF 0.29% 3.7073 3.7821
Dodaj nowe ogoszenie