08.06.2018

Sobola Biel - nowoczesne apartamenty w atrakcyjnej lokalizacji

Nowe trendy rozwojowe w budownictwie mieszkaniowym spowodowały, że spółka Sobola Biel podjęła decyzję o zainwestowaniu na przepięknych suwalskich terenach. Zarówno miłośnicy tradycyjnej estetyki i architektury, jak również fani niekonwencjonalnych rozwiązań, znajdą coś dla siebie.

Latem zeszłego roku rozpoczęły się pierwsze prace budowlane związane z realizacją nowej, wyjątkowej inwestycji w Suwałkach - Sobola Biel - Dzielnica Przyszłości. Miejsce, w którym powstaje osiedle, jest dla mieszkańców wyjątkowe. Jest to historyczny, pięknie usytuowany teren na wzgórzu pomiędzy ulicami Sportową i Utratą, który wielu mieszkańców pamięta jako miejsce zimowych szaleństw.

Zaletą osiedla będzie bliska odległość do centrum miasta i pełna infrastruktura. Co ważne, spółka w porozumieniu z samorządem wybuduje nową drogę łączącą ulicę Sportową i Utratę, dzięki czemu miasto zyska nowe połączenie komunikacyjne. Nowa ulica będzie nosiła nazwę Aleksandry Piłsudskiej – będzie to nowe połączenie Suwałk na linii wschód-zachód.

Do swojej dyspozycji mieszkańcy Dzielnicy Przyszłości będą mieli także rozległy park tworzący niepowtarzalny klimat. Przestrzeń i bliskość natury stworzą idealne miejsce do spacerów i wypoczynku na terenie osiedla. Nie zabraknie także specjalnych strefa dla rodzin, dzieci i osób, które prowadzą aktywny tryb życia.

Obecnie w sprzedaży są dwa budynki, w których dostępne są komfortowe i funkcjonalne metraże apartamentów. Na poziomie hali garażowej znajdować się będą indywidualne, prywatne garaże. Mieszkańcy będą mogli poczuć się wyjątkowo korzystając z pięknych, przestronnych i ogromnych tarasów. Atrybutem dzielnicy bez wątpienia będą liczne lokale usługowe. Budynki wznoszone są w nowoczesnej technologii, która zapewnia bezpieczeństwo, trwałość oraz  ekonomiczne koszty utrzymania.

Inwestycja charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami, jakich w Suwałkach jeszcze nie było. Ponadczasowy design, doskonała lokalizacja oraz komfort to wszystko sprawia, że warto zamieszkać i zainwestować w tak wyjątkowym miejscu.

Wszelkie informacje dotyczące inwestycji Sobola Biel dostępne są w Salonie Sprzedaży mieszczącym się przy ul. Utrata (na terenie inwestycji) oraz pod numerem telefonu: 723 313 723.

 

 

Artykuł sponsorowany

 

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.14.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.22% 4.2540 4.3400
USD 0.18% 3.7225 3.7977
GBP 0.52% 4.7589 4.8551
CHF 0.15% 3.7446 3.8202
14.08.2018

Inżynier Budowy

14.08.2018

Kierownik budowy

14.08.2018

Suzuki Ignis DDIS

Dodaj nowe ogoszenie