20.03.2019

Suwałki. W samochodzie chował amfetaminę [zdjęcia]

Policjanci z suwalskiej patrolówki ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę u 31-letniego mieszkańca Suwałk. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Wczoraj około godziny 1.30 uwagę policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zwróciło Audi, które dynamicznie wyjechało spomiędzy budynków i zmierzało w kierunku ulicy E. Plater w Suwałkach. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli.

- W trakcie czynności siedzący na fotelu kierowcy 31-latek usiłował schować w zakamarku przy kierownicy zawiniątko. Nie umknęło to uwadze funkcjonariuszy. Policjanci zabezpieczyli torebkę z zapięciem strunowym, w której znajdował się biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina o łącznej wadze 3 gramów - informuje suwalska policja.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

udostępnij na fabebook
20.03.2019, 18:11:19

6778

Jak chce cpac to niech ćpa... Nie lepiej zaoferować takiej osobie leczenie?

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.07.2019

Zatrudnię

19.07.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie