14.02.2017

Suwalska Liga Bowlingowa. Zacięta walka o podium Ligi

Dwie kolejki pozostały do końca siódmej edycji Ligi Bowlingowej. Wala o czołowe lokaty weszła w decydującą fazę. Drugi w tabeli Bayliner Polska Bowling Team ma tyle samo punktów co Stacja Paliw Oil Transfer, ale wyprzedza rywala tylko o 59 małych punktów.

Wspomniane drużyny wygrały  swoje spotkania z trzynastej kolejki, a potem zmierzyły się w bezpośrednim spotkaniu. Ostatecznie różnicą 19 punktów  wygrała Stacja Paliw 660:641 i dalej liczy się w walce o najlepsze miejsca w tabeli.

Niespodziankę sprawił Linde Mir Gaz w spotkaniu z PGE Dystrybucją wygrywając 655:620. Najlepszym zawodnikiem był Waldemar Kołodziej, który rzucił 187 punktów. Najlepszy wynik kolejki rzucił jak na lidera przystało Darmar, który pokonał MTD Butkiewicz 796:524.

Kolejne punkty dopisał sobie MK Bowling w spotkaniu z PGK Suwałki 548:500 i awansował na jedenastą pozycję w tabeli.

Najlepsze Panie:

Anita Szulc (Drewtark Sejny) – 176,92 pkt

Lilla Frydrych (Drewtark Sejny) – 161,5 pkt

Ela Chodorowska (Aquael) – 150,67 pkt

Najlepsi Panowie:

Tomasz Żukowski (Bayliner Polska Bowling Team) – 183,38 pkt

Marek Zaborowski (Darmar) – 183 pkt

Wiesław Frydrych (Drewtark Sejny) – 182,38 pkt

Wyniki 13 kolejki  - 13 luty 2017:

TOR 1: OSiR Suwałki (526) – Roan (577)

TOR 2: PGE Dystrybucja (620) - Linde Mir – Gaz (655)

TOR 3: MTD Butkiewicz (524) – Darmar (796)

TOR 4: Stacja Paliw Oil Transfer (614)  – SKSM (577)

TOR 5: No Name (567) - Drewtark Sejny (683)

TOR 6: MK Bowling (548) - PGK Suwałki (500)

TOR 7: AQUAEL (597) - PEC Suwałki (576)

TOR 8: Styl Kuchnie (460) – Bayliner Polska Bowling Team (689)

TOR 8: Bayliner Polska Bowling Team (641) - Stacja Paliw Oil Transfer (660) - zaległy

 

Zapowiedź 14 kolejki  - 20 luty 2017:

TOR 1: PGK Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: PEC Suwałki - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 3: SKSM – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 4: Drewtark Sejny – MK Bowling godzina 18.30

TOR 5: Roan  – No Name godzina 18.30

TOR 6: Darmar – OSiR Suwałki godzina 18.30

TOR 7: Linde Mir – Gaz - MTD Butkiewicz godzina 18.30

TOR 8: Styl Kuchnie - PGE Dystrybucja godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
23.07.2017

Zatrudnię

Dodaj nowe ogoszenie