04.11.2017

Aqua Zdrój Wałbrzych - Ślepsk 2:3

Mecz 7. kolejki I ligi siatkarzy: MKS Aqua Zdrój Wałbrzych - MKS Ślepsk Suwałki 2:3 (20:25, 23:25, 25:19, 25:20, 11:15)

Wyjściowe składy:
Aquaz Zdrój - Orobko, Dzikowicz, Goss, Lipiński, Zieliński, Woźnica - Szydłowski (libero)
Ślepsk: Lesiuk, Skrzypkowski, Sasak, Hunek, Rudzewicz, Gonciarz - Filipowicz (libero)

I set 0:0, 8:6 Dzikowicz, 12:9 zablokowany Lesiuk i czas dla Ślepska, 13:13 obok bloku Zieliński ale w aut i czas dla Wałbrzycha,16:18 Skrzypkowski obija blok, drugi czas dla Aqua, 17:21 Lesiuk o taśmę i blok, 19:23 przełamany blok Ślepska i czas dla Ślepska, 20:25 blok Hunka i set dla Ślepska

II set 0:0, 5:4 Lesiuk,9:9 blok obija Rudzewicz, 14:14 blok obija Hunek, 16:18 Sasak do pierwszej strefy, czas dla Wałbrzycha, 17:21 Sasak po prostej i drugi czas dla Wałbrzycha, 19:21 Dzikowicz przebija się przez potrójny blok,  czas dla Ślepska, 23:25 Sasak po przekątnej i prowadzimy 2:0

III set 0:0, 5:2 Linda, 9:6 Orobko zagrywką w siatkę,13:9 Dzikowicz, 16:13 Skrzypkowski obija blok, 18:13 Linda po przekątnej i czas dla Ślepska, 19:16 po ciasnym skosie Lesiuk i czas dla gospodarzy, 21:17 atak po bloku, ale sędzia tego nie dostrzega, czas dla Ślepska, 24:19  po prostej Skrzypkowski, za Hunka na zagrywkę Laskowski, czas dla gospodarzy, 25:19 Hudzik - syndrom trzeciego seta trwa

IV set 0:0, 4:5 Lesiuk po bloku, 5:7 na blok wpada Zieliński i czas dla Wałbrzycha, 8:11 Skrzypkowski,15:13 Lipiński z drugiej, czas dla Ślepska,19:16 autowy atak Szarka po prostej, 20:16 Linda plas o blok i czas dla Ślepska, 25:20 Hudzik ze środka i mamy... remis

V set 0:0, 7:5 atak Lesiuka po ... siatce i czas dla Ślepska, 7:7 po prostej Sasak i czas dla Wałbrzycha, 7:8 Lipiński swoją złość wyładował kopiąc piłkę w nasz stolik, zmiana stron, 9:12 Skrzypkowski z przechodzącej, czas dla Wałbrzycha, 11:14 atak Lindy w aut, ale siatka bloku Ślepska, czas dla Ślepska, 11:15 autowy atak Lindy i ... wygrywamy, ale o pierwszym miejscu Ślepska lub Krispolu zadecyduje stosunek małych punktów. MVP meczu: KAMIL SKRZYPKOWSKI