08.11.2014

Krispol Września - Ślepsk Suwałki 3:1

7. kolejka I ligi siatkarzy: APP Krispol Września - Ślepsk Suwałki 3:1 (25:21, 19:25, 25:15, 25:19)

Witamy z hali we Wrześni, gdzie za 10 minut rozpocznie się mecz 7. kolejki I ligi pomiędzy  miejscowym Krispolem i Ślepskiem Suwałki. Przed rokiem w tej hali Ślepsk wygrał 3:0, a w rewanżu u siebie 3:2. Dziś każdy z tych wyników byłby sukcesem podopiecznych Piotra Poskrobko.

W wyjściowym składzie suwalczan trzy zmiany: na rozegraniu zaczyna Łukasz Makowski, a na przyjęciu Jakub Urbanowicz i Krzysztof Modzelewski. W zespole rywali brakuje kontuzjowanych Damiana Dobosza i Patryka Skupa.

Wyjściowe składy:

Krispol: Murdzia, Marcin Iglewski, Chwastyniak, Wajdowicz, Antosik, Jasiński - Mateusz Iglewski (L)

Ślepsk: Makowski, Modzelewski, Rudzewicz, Winnik, Smoliński, Urbanowicz - Andrzejewski (libero)

I set 0:0

8:6 autowa zagrywka Urbanowicza, przerwa techniczna, trwa walka ale o ten jeden -dwa punkty cały czas prowadzą gospodarze

16:14 Modzelewski atak w taśmę, druga przerwa techniczna, a był już moment że Ślepsk prowadził (11:10 i 12:11)

25:21 zagrywka Urbanowicza w siatkę kończy seta , suwalczanom udało się doprowadzić do stanu 16:16 i 17:17, od którego gospodarze odskoczyli na 20:17, czas wzięty przez P.Poskrobko i zmiany (weszli Kluth i Gonciarz) nie pomógły i set dla gospodarzy

II set 0:0

8:7 Murdzia po przekątnej, przerwa techniczna. było już 6:1 dla Krispolu i wyciągnęliśmy na 6:6, można.... można,

16:14 Murdzia o blok, druga przerwa techniczna, chociaż prowadziliśmy 13:11

19:25 Kluth kończy seta, ze stanu 14;17, przy zagrywce Winnika i atakach głównie Urbanowicza wyciagnęliśmy na ... 23:17 i było po secie

III set 0:0

8:5 co było wie tylko sędzia, przerwa techniczna, dwa błędy sędziego i mamy co mamy

16:10 Iglewski po bloku, druga przerwa techniczna, nie idzie nam w tym secie, oj nie idzie...

25:15 Iglewski - wynik mówi sam za siebie

IV set 0:0

8:6 Jasiński po ciasnym skosie, przerwa techniczna, wygląda to nie najgorzej, ale jeszcze nie tak jak w secie drugim

16:11 Urbanowicz zagrywa w siatkę, druga przerwa techniczna, oby nie ostatnia w tym meczu, a na to się zanosi

25:19 Schamlewski zagrywką w siatkę kończy mecz, drugi set dawał nadzieję na punkt, trzeci i czwarty pozbawiły złudzeń. Za tydzień u siebie Ślepsk podejmie Pekpol, może wówczas zdobędzie punkty.