23.09.2017

Puchar Lwowa: Ślepsk - Eko Dim Winnica 2:1

W drugim meczu turnieju o Puchar Lwowa siatkarze Ślepska Suwałki pokonali 2:1 beniaminka ukraińskiej ekstraklasy Eko Dim Winnica. Dodajmy, że transmisja telewizyjna live z meczu Ślepska z Eko Dim została przerwana po pierwszym secie wygranym przez Ślepsk 25:16.

W meczu kończącym pierwszy dzień turnieju gospodarze, Barkom Kazhany Lwów, pokonali 2:1 mistrza Białorusi Stroitiel Mińsk 2:1 (20:25, 26;24, 25:22).

Po pierwszym dniu, w którym każdy zespół rozegrał po dwa mecze, wszyscy mają po jednym zwycięstwie. Najlepszy stosunek setów 4:2 ma Stroitiel Mińsk (dzięki wygranej 3:0 ze Ślepskiem), po 3:3 mają Barkom Kazhany i Eko Dim, a Ślepsk 2:4.

Przypominamy, że turniej rozgrywany jest systemem do trzech setów.

W niedzielę dwa ostanie mecze turnieju.

O 11:00 – 12:30 czasu polskiego KS Mińsk (Białoruś) - KS Eko Dim (Ukraina)
13:00 – 14:30 czasu polskiego KS Barkom Kazhany Lwów (Ukraina) - MKS Ślepsk Suwałki (Polska)
/>15:00 czasu polskiego - wręczenie pucharów i wyróżnień, zakończenie turnieju