21.10.2017

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 - wynik na bieżąco

5. kolejka I ligi siatkarzy Stal Nysa - MKS Ślepsk Suwałki 3:2 (23:25, 25:13, 25:19, 22:25, 15:9 ). Tyle z Nysy, wracamy z jednym punktem i w tabeli wyprzedza nas Krispol

Wyjściowe składy:

Stal: Nożewski, Rawiak, Olczyk, Piotrowski, Makowski,Woroniecki,  - Bonisłwski (libero)
Ślepsk: Rudzewicz, Skrzypkowski, Gonciarz, Sasak, Lesiuk, Sapinski - Filipowicz (libero)

I set 0:0, 6:3 Olczyk, 7:7 zablokowany Rawiak, 8:10 i w Makowskiego i czas dla Nysy, 10:14 as Sasaka i drugi czas dla Nysy, 14:16 Woroniecki zagrywką, czas dla Ślepska, 21:21 as Rudzewicza, 23:25 Lesiuk po przekątnej kończy seta

II set 0:0 zagrywa Stal: 4:0 zablokowany Rudzewicz, 5:0 as serwisowy Makowskiego, czas dla Ślepska, 9:1 Nożewski przechodzącą, za Skrzypkowskiego Laskowski, za Gonciarza Szczytkov, za Sasaka Winnik, 13:4 atak z przechodzącej, drugi czas dla Ślepska, 18:5 kolejny błąd - demolka, 23:13 zablokowany Makowski, czas dla Stali, 25:13 demolki uniknęliśmy

III set 0:0, 5:9 Makowski po prostej w aut, czas dla Stali, 8:9 Skrzypkowski po skosie w aut, czas dla Ślepska, 12:12 zablokowany Hunek, 17:14 Sasak po przekątnej w aut, czas dla Ślepska, 20:17 siatka bloku Ślepska, 25:19 autowy blok Ślepska i set dla Stali

IV set 0:0, 3:6 i Bułkowskiego, 3:7 Sasak i czas dla Stali, 7:8 ależ pech nie kończymy dwóch ataków a rywali bronimy w ... sufit, czas dla Ślepska, 10:13 Bułkowski po prostej w aut, 18:16 Olczyk, 19:20 po przekątnej... Sasak i czas dla Stali, 21:22 zagrywka Sasaka w siatkę i czas dla Ślepska, 22:25 blokiem zatrzymany Owczarz i mamy piątego seta

V set 0:0, 4:1 zablokowany Sasak i czas dla Ślepska, 7:6 drugi pojedynczy blok Skrzypkowskiego i czas dla Stali, 8:6 krótka Olczyk i zmiana stron, 12:9 Sapiński zagrywa w aut i czas dla Ślepska, 15:9 zablokowany Hunek i w Nysie mamy podział punktów oraz pierwszą porażkę Ślepska w tym sezonie. MVP meczu Michał Makowski (Stal)