09.02.2019

46. Drużynowe Mistrzostwa Polski. Niespodzianki nie ma SKB Litpol-Malow – ABRM w finale

Jak było do przewidzenia w rozpoczynających się o godz. 17:000 w hali OSiR w Suwałkach meczach o medale 46. Drużynowych Mistrzostw Polski o złoto zagrają broniący tytułu sprzed roku SKB Litpol-Malow Suwałki z brązowymi medalistami z 2017 r ABRM Warszawa, a o brąz derby Białegostoku Hubal(wicemistrz z 2017) – OOM.

Oba mecze półfinałowe zakończyły się wynikami 4:1 dla SKB Litpol-Malow i ABRM  i dwóch ostatnich gier już nie rozgrywano.

Wyniki turnieju: 

Półfinały:

SKB Litpol – Malow” -  OSSM SMS Białystok  4 : 1

Emil Holst(Dania) - Robert Cybulski 11-8  11-5  11-6  (0:15)

Mateusz Świerczyński - Nestor Gabrysiak  11-3  11-3  11-2  (0:17)

Anastazja Chomicz(Białoruś) - Anna Duda  11-9  4-11  11-4  11-6  (0:27)           

Kamila Augustyn - Wiktoria Dąbczyńska  1-11  6-11  3-11  (0:16)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz - Konrad Płoch/Dominik Ziętek   11-3  11-10  11-6  (0:20)

Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz(Białoruś) - Wiktoria Dąbczyńska/Aleksandra Goszczyńska - nie rozgrywano

Kamila Augustyn/Michał Łogosz - Wiktoria Adamek/Robert Cybulski - nie rozgrywano

 

ABRM  Warszawa  - UKS Hubal Białystok  4 : 1

Miłosz Kaim - Michał Roglaski  4-11  3-11  2-11  (0:17)

Mateusz Dubowski - Maciej Poulakowski  11-4  11-9  11-9  (0:28)

Kirsty Gilmour (Anglia) - Mikkela Airi(Finlandia) 10-11  11-3  11-10  11-2  (0:30)

Olga Archangelskaja(Rosja)  - Tereza Švábíková (Czechy)  11-4  11-6  11-5  (0:20)

Miłosz Bochat/Adam Cwalina - Paweł Śmiłowski/Wojciech Szkudlarczyk  11-4  11-9  9-11  11-9  (0:30)

Kirsty Gilmour(Anglia)/Magdalena Świerczyńska - Mikkela Airi/Edyta Rogalska - nie rozgrywano

Olga Archangelskaja(Rosja)/Adam Cwalina - Paweł Śmiłowski/Tereza Švábíková (Czechy) - nie rozgrywano

Godz. 17 00

mecz o I miejsce 

SKB Litpol – Malow - ABRM  Warszawa 

mecz o III miejsce

OSSM SMS Białystok - UKS Hubal Białystok

 

Składy finalistów zgłoszone do rozgrywek ekstraklasy:

ABRM Warszawa:  Olga Archangelskaja, Miłosz Bochat, Adam Cwalina, Mateusz Dubowski, Paulina Hankiewicz, Miłosz Kaim, Aleksandra Kiryluk, Jevhen Kobzar, JiHye Lee, Bartosz Mackiewicz, Olga Miksza, Wan-Ho Park, Joanna Rudna, Magdalena Świerczyńska, Christian Thomsen, Zofia Tomczak

UKS Hubal Białystok: Aleksander Jabłoński, Karolina Janowska, Bartłomiej Mróz, Aleksandra Radziszewska, Edyta Rogalska, Michał Rogalski, Laura Sarosi, Wojciech Szkudlarczyk, Paweł Śmiłowski, Alesia Zajceva

OSSM Białystok: Wiktoria Adamek, Laura Bujak, Robert Cybulski, Wiktoria Dąbczyńska, Anna Duda, Nestor Gabrysiak, Aleksandra Goszczyńska, Anastazja Kosenczuk, Adrian Krawczyk, Szymon Maciąg, Konrad Płoch, Dominik Ziętek

SKB Litpol-Malow Suwałki:  Febby Angguni, Kamila Augustyn, Monika Bieńkowska, Anastazja Chomicz, Scott Evans, Gabriela Grosz, Emil Holst, Michał Łogosz, Kieran Merrilees, Łukasz Moreń, Mette Poulsen, Michał Sobolewski, Mateusz Świerczyński, Magdalena Witek.

Transmisja live na:  https://youtu.be/hG-MwbfLMHA

Wyniki na https://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=904FC755-07C9-4EA4-8D0B-DD43CBCC15F2&draw=2

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.19.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.13% 4.2124 4.2976
USD 0.22% 3.7614 3.8374
GBP 0.25% 4.7127 4.8079
CHF 0.01% 3.7592 3.8352
19.06.2019

SPRZEDAWCA

19.06.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie