07.12.2018

Badminton. Od młodzika do juniora: Klubowe Mistrzostwa Polski Drużyn Mieszanych

Od piątku do niedzieli w Białymstoku z udziałem 29 drużyn, w tym Suwalskiego Klubu Badmintona, rozgrywane będą Klubowe Mistrzostwa Polski Drużyn Mieszanych w kategoriach od młodzika do juniora.

W dwóch  halach, na sześciu kortach i pod okiem sześciu kamer transmitujących zawody na żywo  rywalizować będą zawodnicy m.in. z Głubczyc, Kędzierzyna-Koźla, Bierunia, Suchedniowa, Sianowa, Pabianic, Suwałk, Warszawy, Zalesia Górnego, Zamościa, Pszczyny oraz Białegostoku. 

Suwalski Klub Badmintona reprezntować będą:  Gabriela Grosz, Aleksandra Kontrolewicz, Sebastian Bilbin, Michał Barański, Grzegorz i Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Sebastian Lenczewski, Jan Filipowicz, Natalia Lenczewska, Oliwia Niedzwiedzka, Natalia Skindzier, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Derda, Dominik Ułanowicz, Wiktoria Banaszewska,  Aleksandra Wilczewska, Nikola Piotrowska.

Wyniki zawodów na: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=9B07D1DB-32C4-4F31-954E-96C1A50BD6A4

Program mistrzostw

Młodzik

Gr. 1

Sobota, 8.12.

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Kiko Zamość  14:30

SKB Suwałki – ABRM Warszawa  14:30

BENINCA UKS Feniks K-K - SKB Suwałki  17:00

ABRM Warszawa - UKS Kiko Zamość  17:00

SKB Suwałki  - UKS Kiko Zamość  19:30

BENINCA UKS Feniks K-K - ABRM Warszawa  19:30

Gr. 2

UKS Unia Bieruń

UKS Korona Pabianice

UKS Hubal Białystok 

Młodzik Młodszy

Gr. 1.

UKS Hubal Białystok

UKS Korona Pabianice

UKS Plesbad Pszczyna

LKS Technik Głubczyce

Gr. 2

Piątek, 7.12.

SKB Suwałki – UKS Unia Bieruń  9:00

BENINCA UKS Feniks K-K - SKB Suwałki   11:30

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Unia Bieruń   17:00

Junior Młodszy

SKB gr. 1, piątek, 7.12.

SKB Suwałki - AZSUW Warszawa  9:00 

UKS Kiko Zamość - UKS Unia Bieruń  9:00

SKB Suwałki - UKS Unia Bieruń  11:30

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Kiko Zamość  11:30

BENINCA UKS Feniks K-K - SKB Suwałki  14:30

AZSUW Warszawa - UKS Unia Bieruń  14:30 

UKS Kiko Zamość - SKB Suwałki  17:00

BENINCA UKS Feniks K-K - AZSUW Warszawa  17:00

Sobota, 8.12.

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Unia Bieruń 

UKS Kiko Zamość - AZSUW Warszawa

Gr. 2:

UKSB Milenium Warszawa

UKS Hubal Białystok

UKS Korona Pabianice

KS Hubertus Zalesie Górne

MKS Orlicz Suchedniów

Juniorzy

Sobota, 8.12.

SKB Suwałki - BENINCA UKS Feniks K-K  14:30                  

UKS Kometa Sianów - UKS Hubal Białystok  14:30                    

UKS Unia Bieruń - SKB Suwałki  17:00             

UKS Kometa Sianów - BENINCA UKS Feniks K-K  17:00                    

UKS Unia Bieruń - UKS Kometa Sianów  19:30               

UKS Hubal Białystok - BENINCA UKS Feniks K-K  19:30

Niedziela, 9.12.                     

Unia Bieruń -  UKS Hubal Białystok  9:00              

SKB Suwałki - UKS Kometa Sianów  9:00                      

UKS Unia Bieruń - BENINCA UKS Feniks K-K  12:00   

SKB Suwałki - UKS Hubal Białystok  12:00

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.12.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.16% 4.2556 4.3416
USD 0.78% 3.7541 3.8299
GBP 0.25% 4.7190 4.8144
CHF 0.64% 3.7903 3.8669
12.12.2018

uslugi budowlane

Dodaj nowe ogoszenie