16.08.2017

Biegi uliczne. Rekord Tadeusza Walendykiewicza w Mrągowie

W rozegranym w niedzielę VI Mrągowskim Biegowym Pikniku Wojskowym bardzo dobrze spisał się jedyny suwalczanin w gronie 229 biegaczy, którzy minęli linię mety. Tadeusz Walendykiewicz, bo o nim mowa, w klasyfikacji open zajął 8. miejsce, w kat. wiekowej M 40-49 był drugi, a czasem 0:37.08 o trzy minuty poprawił swój wynik uzyskany na tej trasie przed rokiem.

Zwyciężył Daniel TarasMalborka – 0:34.25, a wśród pań Monika Tomaszun z Węgorzewa, która z czasem 0:41.31 w klasyfikacji open zajęła miejsce 30.

Na 229 miejscu listę zawodników, którzy dobiegli do mety zamknęła Joanna Błach z Sosnowca, która 10 km pokonała w czasie 01:05.58.