07.06.2019

IV liga: Wigry II grają w sobotę o ... pietruszkę, Sparta o ligowy byt

W sobotę i niedzielę zespoły IV ligi rozegrają 32. już kolejkę spotkań. W sobotę o godz. 15:00 na boiska wybiegną piłkarze Wigier II Suwałki, którzy podejmą Tura Bielsk Podlaski i Sparty Augustów, do której przyjeżdża wicelider z Wasilkowa.

Zestaw par 32. kolejki:

Sobota, 8.06.

Wigry II Suwałki - Tur Bielsk Podlaski  15:00

Sędziowie: Paweł Tokarewicz oraz Marcin Adamski i Jakub Rutkowski (wszyscy Białystok)

Sparta Augustów - KS Wasilków  15:00

Sędziowie: Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski) oraz Magdalena Makarska (Widźgowo) i Błażej Kujawa (Ignatki)

Warmia Grajewo - KS Michałowo  16:00

Sparta 1951 Szepietowo - Magnat Juchnowiec Kościelny  16:00

Niedziela, 9.06.

Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka  16:00

Promień Mońki - MKS Mielnik  17:00

KS Śniadowo - Hetman Białystok  17:00

Biebrza Goniądz - Cresovia Siemiatycze  17:00

Pauzuje: MOSP Białystok.

Tabela: 

  1.

 Warmia Grajewo

 29

 69

 100:26   

  2.

 KS Wasilków 

 29

 68 

   88:25

  3.

 Wissa Szczuczyn

 29

 58

   85:45

  4.

 Wigry II Suwałki 

 29

 52

   68:38 

  5.

 Promień Mońki

 29

 52

   68:39

  6.

 KS Michałowo 

 29

 46

   61:47

  7.

 Sparta 1951 Szepietowo

 29 

 49

   73:46

  8.

 Tur Bielsk Podlaski

 29

 42

   42:41

  9.

 MOSP Białystok

 30

 40

   39:48

 10.

 Dąb Dąbrowa Białostocka

 29

 38

   43:59

 11.

 Biebrza Goniądz 

 20

 37

   34:51

 12.

 Sparta Augustów

 29

 36

   54:60 

 13.

 Hetman Białystok 

 29

 33

   47:55

 14.

 MKS Mielnik

 30

 31

   44:96

 15.

 Cresovia Siemiatycze 

 29

 28

   31:51

 16.

 KS Śniadowo

 29

 13

   46:121

 17. 

 Magnat Juchnowiec Kościelny 

 29

 12

   34:110


Zestaw par 33. kolejki:

Sobota, 15.06.

Wigry II Suwałki – Sparta Augustów  15:00

MKS Mielnik – MOSP Białystok  15:00

KS Michałowo – Tur Bielsk Podlaski  16:00

KS Wasilków – Sparta 1951 Szepietowo  17:00

Cresovia Siemiatycze – Wissa Szczuczyn 17:00

Magnat Juchnowiec Kościelny – Promień Mońki  18:00

Niedziela, 16.06.

Hetman Białystok – Warmia Grajewo  11:00

Dąb Dąbrowa Białostocka – KS  Śniadowo  16:00

Pauzuje: Biebrza Goniądz

 

Zestaw par 34. kolejki:

Środa 19.06.

MOSP Białystok – Magnat Juchnowiec Kościelny  18:00

Czwartek, 20.06.

Cresovia Siemiatycze – KS Śniadowo  17:00

Wissa Szczuczyn – Biebrza Goniądz  17:00

Warmia Grajewo – Dąb Dąbrowa Białostocka  17:00

Tur Bielsk Podlaski – Hetman Białystok  17:00

Sparta 1951 Szepietowo – Wigry II Suwałki  17:00

Promień Mońki – KS Wasilków   17:00

Sparta Augustów – KS Michałowo  17:00

Pauzuje: MKS Mielnik

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.22.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.27% 4.3041 4.3911
USD 0.45% 3.8779 3.9563
GBP 0.43% 4.7071 4.8021
CHF 0.53% 3.9540 4.0338
22.08.2019

Pomoc kuchenna

Dodaj nowe ogoszenie