17.11.2018

IV liga: Wysokie zwycięstwo Wigier II i porażka Sparty na pożegnanie jesieni [zdjęcia]

W różnych nastrojach po ostatnich meczach rundy jesiennej opuszczali boiska piłkarze Wigier II Suwałki i Sparty Augustów. Suwalczanie cieszyli się nie tylko z wygranej 6:0 ze Spartą 1951 Szepietowo (na zdjęciach), ale i czwartej lokaty na koniec rundy.

Augustowianie, chociaż do przerwy prowadzili w Michałowie 1:0, schodzili do szatni ze spuszczonymi głowami, bowiem przegrali mecz aż 1:5 i zimową przerwę spędzą na 11. miejscu.

O wysokiej przegranej Sparty, która od 8 do 55 minuty prowadziła 1:0, zadecydowało 6 minut, między 67 i 73 minutą, kiedy augustowianie stracili trzy gole i z 1:1 zrobiło się 4:1 i już było po meczu.

KS Michałowo - Sparta Augustów 5 : 1 (0:1)

Gole: Maciej Kondracki 55, 73 i 81, Łukasz Roszkowski 67, Kamil Tomczyk 70 – Łukasz Sobolewski 8

Sparta: Damian Wróblewski – Adam Zaniewski, Kacper Szuliński, Adrian Ziarko, Piotr Chabasiński (70. Adrian Harasimowicz), Maciej Wielgat, Paweł Sakowicz, Kamil Grzesiukiewicz, Łukasz Sobolewski, Wojciech Mickiewicz (85. Dawid Tichanow), Marcel Tomaszewski (55. Dominik Ziarko)

Wigry II Suwałki - Sparta 1951 Szepietowo  6 : 0