11.01.2019

IV runda ekstraklasy badmintona. SKB Litpol-Malow z dwojgiem Duńczyków na ABRM Warszawa

W zaplanowanej na 12 i 13.01. turniejach ekstraklasy badmintona oczy kibiców zwrócone będą na Kędzierzyn-Koźle, gdzie w bezpośrednim meczu zmierzą się aktualny lider Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka Warszawa z obrońcą tytułu mistrzów Polski SKB Litpol-Malow.

Na te mecze suwalski zespół pojedzie z dwojgiem Duńczyków Mette Poulsen i Emilem Holstem, który zadebiutuje w barwach suwalskiego klubu.

Ponadto w składzie SKB Litpol-Malow znajdą się: Kamila Augustyn, Monika Beńkowska, Anastazja Chomicz oraz Michał Łogosz, Łukasz Moreń, Mateusz Świerczyński i trener Jerzy Dołhan. 

ABRM do rozgrywek zgłosiła m.in.: 37-letnią Rosjankę Olgę Archangelską, Miłosza Bochata, Adama Cwalinę (byłego zawodnika SKB Litpol-Malow), Mateusza Dubowskiego, 21-letnią Koreankę JiHyen Lee, Koreańczyka Wan-Ho Parka i 34-letniego Duńczyka Christiana Thomsena.  

RUNDA IV 12-13.01.19

Kędzierzyn-Koźle:

Sobota, 12.01. g. 10:00

BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - SKB Litpol-Malow,

Unia Bieruń - ABRM Warszawa

godz. 16:00

SKB Litpol-Malow - ABRM Warszawa; 

BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - Unia Bieruń

Niedziela, 13.01. g. 10:00

SKB Litpol-Malow - Unia Bieruń,

BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - ABRM Warszawa

Kraków:  

Sobota, 12.01.

godz. 9:00

OSSM-SMS Białystok - MKS Stal Nowa Dęba   

AZS AGH Kraków - KS Chojnik Jelenia Góra

godz. 14:00  

AZS AGH Kraków - MKS Stal Nowa Dęba   

OSSM-SMS Białystok - KS Chojnik Jelenia Góra

godz. 18:00

AZS AGH Kraków - OSSM-SMS Białystok

MKS Stal Nowa Dęba - KS Chojnik Jelenia Góra  

Głubczyce:

Sobota, 12.01.

godz. 10:00

Galmet LKS Technik Głubczyce - UKS Aktywna Piątka Przemyśl

Legia Warszawa Badminton (UKS Akademia Badmintona W-wa) - Sportowa Politechnika Gdańsk

godz. 16:00

Galmet LKS Technik Głubczyce - Legia Warszawa Badminton (UKS Akademia Badmintona W-wa)

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Sportowa Politechnika Gdańsk

Niedziela, 13.01.

godz. 9:00

Galmet LKS Technik Głubczyce - Sportowa Politechnika Gdańsk

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Legia Warszawa Badminton (UKS Akademia Badmintona W-wa)

Białystok:

Niedziela, 13.01.

godz. 9:30

Plesbad Pszczyna - AZS UM Łódź

godz. 14:00

UKS Hubal Białystok - Plesbad Pszczyna

godz. 18:00

AZS UM Łódź - UKS Hubal Białystok

Tabela po III rundzie (w kolejności liczba spotkań, punkty, zwycięstwa/porażki, punkty meczowe, sety, lotki):

1. ABRM Warszawa  9 – 27 – 9/0 – 50:6 – 166:43 – 2117:1447

2. SKB Litpol-Malow Suwałki  8 – 24 – 8/0 – 50:6 – 157:41 – 2041:1331

3. Galmet LKS Technik Głubczyce  9 – 20 – 7/2 – 45:18 – 147:75 – 2094:1732

4. UKS Hubal Białystok  9 – 18 – 6/3 – 37:26 – 130:98 – 2066:1923

5. AZS AGH Kraków  9 – 17 - 6/3 – 38:25 – 133:93 – 2112:1881

6. AZS UM Łódź  9 – 16 – 5/4 – 36:27 – 118:106 – 2030:1979 

7. UKS Aktywna Piątka Przemyśl  8 – 15 – 5/3 – 32:24 – 105:87 – 1708:1621

8. OSSM-SMS Białystok 8 – 15 – 5/3 – 31:25 – 110:91 – 1831:1678

9. UKS Plesbad Pszczyna  9 – 8 – 3/6 – 21:42– 87:149 – 1911:2279

10. Legia W-wa Badm. (UKS AB W-wa)  8 – 7 – 3/5 – 18:38 – 72:124 – 1582:1873

11. UKS Unia Bieruń  8 – 7 – 2/6 – 22:34 – 86:118 – 1676:1880

12. MKS Stal Nowa Dęba  8 – 5 – 2/6 - 16:40 – 63:134 – 1533:1913

13. BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle  8 – 5 – 1/7 - 17:39 – 76:129 – 1701:2004

14. KS Chojnik Jelenia Góra  8 – 3 – 1:7 – 13:43 – 66:141 – 1696:2040

15. Sportowa Politechnika Gdańsk  8 – 2 – 0:8 – 11:45 – 59:146 – 1540:2057

 

Kolejne terminy ekstraklasy:

RUNDA V 26-27.01.19

Łódź: AZS UM Łódź, SKB Litpol-Malow, KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka

Białystok: OSSM-SMS Białystok, UKS Hubal Białystok, BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, Sportowa Politechnika Gdańsk    

Bieruń: Unia Bieruń, UKS Plesbad Pszczyna, MKS Stal Nowa Dęba, UKS Akademia Badmintona Warszawa

Warszawa: AZS AGH Kraków - Galmet LKS Technik Głubczyce, ABRM Warszawa wakat

AZS AGH Kraków - ABRM Warszawa, Galmet LKS Technik Głubczyce - wakat  

Galmet LKS Technik Głubczyce - ABRM Warszawa, AZS AGH Kraków - wakat

 

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.24.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2387 4.3243
USD 0.00% 3.7274 3.8028
GBP 0.00% 4.8872 4.9860
CHF 0.00% 3.7525 3.8283
23.03.2019

ELEKTRYK

23.03.2019

kredens

Dodaj nowe ogoszenie