18.03.2013

Judo. I Mistrzostwa Suwałk

Z udziałem 60 zawodniczek i zawodników (17 kategorii wagowych, wiek od 7 do ponad 30 lat) z UKS "Siódemka" Suwałki (na zdjęciu), Pomorzanka Sejny oraz „Kyodotaj Judo” z Filipowa i Bakałarzewa w Zespole Szkół nr 7 w Suywałkach odbyły się I Mistrzostwa Suwałk w Judo. Organizatorem był  Suwalski klub Judo UKS „ Siódemka”.

 


Medaliści I Mistrzostw Suwałk w Judo: 


Dzieci 7-8 lat


22kg

1.    Gabriela Wiszniewska  UKS „Siódemka”

2.    Amelia Kuczyńska UKS „ Siódemka”


21kg

1.    Sebastian Orchowski  UKS „Siódemka”

2.    Dawid Zyskowski UKS „Siódemka”


24kg

1.    Mateusz Stempski UKS „Siódemka”

2.    Mateusz Wawrzyn UKS „Siódemka”


30kg

1.    Kazimierz Kamiński UKS „Siódemka”

2.    Piotr Potaczek  UKS „Siódemka”

3.    Antoni Żyliński  UKS „Siódemka”


40kg

1.    Gracjan Radaszkiewicz  UKS „Siódemka”

2.    Robert Buziński  UKS „Siódemka”


+48kg

1.    Gabriela Pojawa  UKS „Siódemka”

2.    Patrycja Winkiel  UKS „Siódemka”


Grupa starsza


Dziewczęta:

47kg

1.    Agata Jonio UKS „Siódemka”

2.    Agata Grabala  

3.    Marysia Nazaruk  „Pomorzanka” Sejny


51kg

1.    Aleksandra Sienkiewicz  UKS „Siódemka”

2.    Angelika Cimochowska  „Kyodotaj Judo”

3.    Martyna Wróblewska   „Kyodotaj Judo”


70kg

1.    Gabriela Makowska  „Pomorzanka” Sejny

2.    Magdalena Grygieńć  UKS „Siódemka”

3.    Sara Zyskowska  UKS „Siódemka”


Chłopcy :

48kg

1.    Bartek Cimochowski    „Kyodotaj Judo”

2.    Hubert Bonus   UKS „Siódemka”

3.    Bartosz Raczkowski   „Pomorzanka” Sejny


56kg

1.    Rafał Stefański „Pomorzanka „ Sejny   

2.    Mikołaj Kozakiewicz  „Pomorzanka” Sejny

3.    Miłosz Cimochowski   „Kyodotaj Judo”


66kg

1.    Dawid Jarzębowicz   „Pomorzanka” Sejny

2.    Mikołaj Nazaruk  „Pomorzanka” Sejny

3.    Wiktor Makowski  „Pomorzanka” Sejny


73kg

1.    Rafał Galiński   „Pomorzanka” Sejny

2.    Jakub Pomian  „Pomorzanka” Sejny

3.    Adrian Zaborowski  „Pomorzanka” Sejny


81kg

1.    Jakub Siergiej  „Pomorzanka” Sejny

2.    Karolina Jodzis  „Pomorzanka” Sejny

3.    Tomasz Jasiukiewicz  UKS „Siódemka”


90kg

1.    Tomasz Dziemiańczuk  UKS „Siódemka”

2.    Szymon Raczkowski  „Pomorzanka” Sejny

3.    Dominik Podziewski  UKS „Siódemka”


Turniej Grapplingowy

66kg    

1.    Kamil Walkowski UKS „Siódemka”

2.    Marcin Bobowicz  UKS „Siódemka”

3.    Jakub Jurewicz  UKS „Siódemka”


90kg

1.    Tomasz Dziemiańczuk  UKS „Siódemka”

2.    Łukasz Niedźwiedzki    UKS „Siódemka”


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.20.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2392 4.3248
USD 0.00% 3.8108 3.8878
GBP 0.00% 4.8920 4.9908
CHF 0.00% 3.8567 3.9347
20.10.2019

Napiszę pracę

20.10.2019

Barman

20.10.2019

Pizzerman

20.10.2019

Pasjonat gotowania

Dodaj nowe ogoszenie