12.03.2019

Kickboxing. Świetny występ młodzieży Panzera Suwałki na Litwa Open w Wilnie [zdjęcia]

Jeden złoty oraz trzy srebrne medale wywalczyli kadeci i juniorzy suwalskiego Panzera w otwartych mistrzostwach Litwy w kicboxingu.

W przeprowadzonym w Wilnie turnieju rywalizowało 200 zawodników z Litwy, Polski, Białorusi, Łotwy i Rosji.

Spośród pięciu podopiecznych Dominika i Łukasza  Szczodruchów, na najwyższym stopniu podium stanął junior Miłosz Hruświcki – 74 kg.

Wicemistrzem K1 w kategorii 81 kg został Patryk Szyszko, który w półfinale wyeliminował przeciwnika z Białorusi, a w finale stoczył najlepszy pojedynek tych mistrzostw z najbardziej utytułowanym  zawodnikiem gospodarzy Martinasem Jasiunasem.

Srebrne medale zdobyli także kadeci starsi Marcel Ostokołowicz – 47 kg oraz Mateusz Kuklewicz – 52 kg.

Na pochwały zaslużył także Adrian Ołownia, któremu tym razem nie udało się stanąć na podium.

Źródło: Panzer Suwałki