18.11.2017

Krispol - Ślepsk 3:1 i spadek na 4. miejsce

APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki 3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 25:22) Krispol liderem I ligi

Wyjściowe składy:

APP Krispol: Antosik, Iglewski, Dobosz, Jasiński, Kaźmierczak, Maćkowiak – Matuszak (libero)

MKS Ślepsk: Laskowski, Szczytkov, Skrzypkowski, Sasak, Rudzewicz, Sapiński – Filipowicz i Krupiński (libero)

I set 0:0, 5:4 Sasak po przekątnej, 8:6 z drugiej linii Jasiński, 11:8 Kaźmierczak z drugiej linii, czas dla Ślepska, 16:11 po bloku Iglewski z drugiej linii, 19:14 i zablokowany Sasak, to wszystko zbyt czytelne i drugi czas dla Ślepska, 19:17 Iglewski po przekątnej w aut i czas dla Krispolu, 25:20 Maćkowiak z przechodzącej kończy seta

II set 0:0, 2:5 Sasak o blok, 6:10 Szczytkov zagrywką, czas dla Krispolu, 16:16 autowy blok po ataku Jasińskiego, 20:19 zagrywka Sasaka w siatkę, 25:21 z drugiej linii Dobosz i mamy 2:0, ale w plecy

III set (oby  nie ostatni) 0:0, 6:3 Maćkowiak z przechodzącej i czas dla Ślepska, 13:12 blok Rudzewicz/Lesiuk i czas dla Krispolu, 17:19 czapa Sasaka na Iglewskim i czas dla Krispolu, 25:20 Iglewski zagrywką w siatkę kończy seta,

IV set 0:0, 6:2 jeszcze raz Dobosz, za Laskowskiego Skrzypkowski i czas dla Ślepska, 10:5 a teraz siatka bloku Ślepska i czas dla Ślepska, niestety słaby mecz sędziny a błędy krzywdzą obie strony, 15:8 Iglewski z przechodzącej, czas dla Ślepska, 16:11 as (po taśmie) Sasaka, czas dla Krispolu, 21:17 zagrywka Szarka w siatkę, 22:20 Sapiński i czas dla Krispolu, 25:22 Kaźmierczak trafia w Sasaka i po meczu;