06.07.2013

Lekkoatleci bez medalu

Bez medalu z rozegranych w Krakowie 67. Mistrzostw Polski Juniorów w lekkiej atletyce wracają zawodnicy suwalskiej Hańczy.

W trzecim dniu zawodów najlepiej spisał się Patryk Franko, który z czasem 22.17 wygrał finał B biegu na 200 m. Z takim wynikiem w finale A "Franek" byłby szósty. Ponieważ startował w finale B sklasyfikowany został na miejscu 9. Na 11. miejscu z wynikiem 11.36 konkurs trójskoku ukończyła Monika Piekarska. W szerokim finale rzutu dyskiem wystąpił Maciej Śniatkowski. Suwalczanin miał trzy próby spalone i zajął miejsce 12.

Przypomnijmy, że w pierwszych dwóch dniach 5. miejsca wywalczyli Barbara Wojtulewicz i Maciej Śniatkowski w rzucie oszczepem oraz Patryk Franko na 100 m, w skoku wzwyż 11. była Barbara Wojtulewicz, a 12. Monika Piekarska.