19.05.2017

MMA. Trzy medale suwalczan w Sochaczewie

Z trzema medalami z rozegranych w Sochaczewie zawodów Pucharu Polski MMA wrócili zawodnicy klubu Berserkrs MMA Team Suwałki.

Jan Podurgiel, po czterech wygranych walkach, stanął na najwyższym stopniu podium Pucharu Polski w kat. do 93 kg.

Brązowe medale wywalczyli Kacper Chmielewski w kat. Open i Miłosz Staśkiewicz w kat. Bjj kolorowe pasy 84 kg.

O pechu może mówić Mateusz Wasilewski, który w walce o brąz prowadził na punkty, ale z powodu kontuzji (złamany nos) musiał przerwać walkę i został sklasyfikowany na czwartym miejscu.

Karol Mikielski wygrał pierwszą walkę w kat 77 kg, Patryk Kraczaj (debiutant w MMA) po super walce musiał uznać wyższość rywala po dogrywce.