14.06.2018

Pływanie. Suwalczanie rywalizowali w Ostrowcu Świętokrzyskim i w ... Suwałkach [zdjęcia]

Ostatnie dni, to występy suwalskich pływaków, dla których to kolejne sprawdziany nabytych umiejętności i szlifowanie formy przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski.

W weekend nasi 13 latkowie startowali w Ostrowcu Świętokrzyskim w składzie: Iwa Anuszkiewicz, Gabriela Biszewska, Dominika Burdyn, Maria Osiecka, Mateusz Pietkiewicz, Jakub Ruszewski, Patryk Truchan, Aleksandra Trochimowicz, Marcin Szmajda, Jakub Wojczulis zajmując 13-tą pozycję w klasyfikacji drużynowej w gronie 42 klubów startujących w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najlepszy wynik indywidualny zanotowała Dominika Burdyn zajmując 12. miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym.

Kolejnymi zawodami z udziałem adeptów pływania były Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda w ramach zawodów o Puchar Dyrektora OSiR w Suwałkach, które odbyły się 12 czerwca w suwalskim Aquaparku. W zawodach tych MUKS „Olimpijczyk” Suwałki reprezntowało dziewięć dziewcząt i pięciu chłopców.  .

Zmagania zakończyły się sukcesem naszych młodych pływaków, którzy uplasowali się na drugim miejscu, ustępując jedynie największemu klubowi w naszym regionie Juvenii Białystok.

Medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli:

Joanna Bobrowska: 100m motylkowy - srebrny medal, 200m zmienny - brązowy medal

Aleksandra Chmielewska: 100m dowolny - złoty medal, 400m dowolny - złoty medal, 100m grzbietowy - brązowy medal, 200m grzbietowy - srebrny medal

Wiktoria Palanis: 200m klasyczny - brązowy medal, 100m motylkowy - brązowy medal

Martyna Węgrzynowicz: 100m dowolny - brązowy medal, 200m grzbietowy - brązowy medal

Michał Zieliński: 100m klasyczny - srebrny medal, 200m klasyczny - srebrny medal, 200m zmienny - srebrny medal

Sztafeta 4x50 zmienny brązowy medal, w składzie: Aleksandra Chmielewska, Joanna Bobrowska, Wiktoria Palanis, Martyna Węgrzynowicz,

Sztafeta 4x50 dowolny srebrny medal, w składzie: Aleksandra Chmielewska, Izabella Salewcka, Joanna Bobrowska, Martyna Węgrzynowicz.

W ramach zawodów o Puchar Dyrektora OsiR Suwałki startowali też zawodnicy i zawodniczki ze wszystkich roczników trenujących w klubie. Efekty pracy na treningach były widoczne w każdym kolejnym starcie. Łącznie zdobyliśmy 76 medali w konkurencjach:

Bartosz Birk, 14 lat: 50m dowolny - brązowy, 100m dowolny - brązowy, 50m grzbietowy - brązowy, 50m klasyczny - srebrny, 50m motylkowy - brązowy, 100m zmienny - brązowy

Kacper Borowski, 16 lat: 50m dowolny - złoty, 100m dowolny - złoty, 50m klasyczny - złoty, 100m zmienny - złoty

Magdalena Brzozowska, 11 lat: 50m grzbietowy - brązowy, 50m klasyczny - brązowy, 100m zmienny - brązowy

Dominika Burdyn, 13 lat: 100m dowolny - brązowy, 50m motylkowy -- srebrny

Aleksandra Domoradzka, 15 lat: 100m dowolny - brązowy, 50m grzbietowy - srebrny, 50m klasyczny - złoty, 50m motylkowy - brązowy, 100m zmienny - złoty

Julia Domoradzka, 11 lat: 50m dowolny - złoty, 100m dowolny - złoty, 50m grzbietowy - złoty, 50m motylkowy - złoty, 100m zmienny - złoty

Juia Gwaj, 14 lat: 50m dowolny - złoty, 100m dowolny - złoty, 50m grzbietowy - złoty, 50m klasyczny - złoty, 50m motylkowy - złoty, 100m zmienny - złoty

Filip Kosiński, 14 lat: 100m dowolny - złoty, 50m grzbietowy - złoty, 50m motylkowy - złoty, 100m zmienny - złoty

Mateusz Kusek, 11 lat: 50m dowolny - srebrny, 100m dowolny- złoty, 50m grzbietowy - złoty, 50m klasyczny - srebrny, 50m motylkowy - srebrny, 100m zmienny - srebrny

Marcin Makar, 18 lat: 50m grzbietowy - złoty

Jakub Ruszewski, 13 lat: 50m klasyczny - brązowy

Borys Szczepaniak, 11 lat: 100m dowolny - srebrny, 50m motylkowy - złoty, 100m zmienny- brązowy

Marcin Szmajda, 13 lat: 50m dowolny - srebrny, 100m dowolny - srebrny, 50m grzbietowy - srebrny, 50m klasyczny - złoty, 50m motylkowy- srebrny, 100m zmienny - srebrny

Zuzanna Sztukowska, 14 lat: 50m dowolny - brązowy, 50m klasyczny - srebrny,

Karolina Szyszko, 15 lat: 50m dowolny - brązowy, 100m dowolny - srebrny, 50m grzbietowy - złoty, 50m klasyczny - srebrny, 50m motylkowy - złoty, 100m zmienny - srebrny

Patryk Truchan, 13 lat: 100m dowolny - brązowy

Maciej Tumialis, 15 lat: 50m grzbietowy - srebrny

Jakub Wojczulis, 13 lat: 50m motylkowy - brązowy

Miłosz Węgrzynowicz, 15 lat: 50m dowolny – srebrny, 100m dowolny -srebrny, 50m klasyczny - brązowy, 50m motylkowy - brązowy, 100m zmienny - srebrny

Kamil Życzkowski, 15 lat: 50m dowolny - brązowy, 100m dowolny - brązowy, 50m grzbietowy - złoty, 50m klasyczny - srebrny, 50m motylkowy - srebrny, 100m zmienny - brązowy

Natalia Żyła, 14 lat: 100m dowolny - brązowy; 100m zmienny - brązowy

Komplety wyników na :

http://live.megatiming.pl/sozp/2018/06_10_ostrowiec/wyniki.htm

http://live.megatiming.pl/domoradzka/2018/06_12_suwalki/index.html

 

Jarosław Kosiński

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.14.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.22% 4.2540 4.3400
USD 0.18% 3.7225 3.7977
GBP 0.52% 4.7589 4.8551
CHF 0.15% 3.7446 3.8202
14.08.2018

Inżynier Budowy

14.08.2018

Kierownik budowy

14.08.2018

Suzuki Ignis DDIS

Dodaj nowe ogoszenie