25.03.2017

Ślepsk - KPS Siedlce 1:3 i w niedzielę mecz decydujący o awansie do finału

Suwalczanie nieoczekiwanie przegrali 1:3 drugi mecz półfinału play-off z KPS-em Siedlce. Przy stanie rywalizacji 1:1, rozstrzygający o awansie do finału mecz zostanie rozegrany w niedzielę, także w suwalskiej gali OSiR, o godz. 14.

Drugi mecz półfinałowy, w rywalizacji do dwóch zwycięstw Ślepsk, po zwycięstwie w Siedlcach 3:0 (25:22, 25:22, 25:22) prowadzi 1:0 i jest o krok od finału.

Wyjściowe składy obu drużyn:
Ślepsk: Lipiński, Skrzypkowski, Rudzewicz, Rawiak, Winnik, Szaniawski - Andrzejewski (L)
KPS Siedlce: Polański, Łukasik, M`Baye, Błasiak, Bucki, Zrajkowski - Januszewski (L)

I set: 13;12 Rawiak, 16:15 autowa zagrywka Zrajkowskiego, 16:18 Łukasik z przechodzącej, czas dla Ślepska, 20:21 autowy atak Buckiego po prostej, czas dla KPS, 20:22 Łukasik po ciasnym skosie i czas dla Ślepska, 24:24 Bucki plas po antence i czas dla KPS, 25:27 zablokowany Winnik i KPS prowadzi w meczu 1:0

II set 0:0 zagrywa KPS - 4:0 i na blok wpada Polański, czas dla KPS, 6:1 po skosie Rawiak, 12:8 Winnik przełamuje blok, 12:11 M`Baye z przechodzącej, czas dla Ślepska, 15;14 po bloku Winnik, 18:16 i as Skrzypkowskiego, czas dla KPS,

III set 0:0 - 3:4 Lesiuk zagrywa w aut, 5:8 nieporozumienie w Ślepsku, czas dla Ślepska - zapowiada się na powtórkę z I seta, 8:12 Winnik po prostej i na zagrywkę, 14:18 siatka bloku Ślepska, 23:24 zablokowany Łukasik - czas dla KPS, 24:26 zablokowany atak Winnika, przegrywamy w meczu 1:2

IV set 0:0 - 4:6 Bucki na czystej siatce, 9:8 Błasiak po prostej w aut, czas dla KPS, 13:15 zablokowany atak Winnika i czas dla Ślepska, to wyraźnie nie jest nasz mecz; 13:19 Łukasik zdrapka, 14:21 autowy blok KPS po ataku Winnika, 17:22 Winnik po bloku, czas dla KPS, 17:25 Polański z przechodzącej kończy seta i mecz. Zapraszamy jutro o godz, 14:00 na trzeci mecz, decydujący o awansie do finału. MVP meczu Bartosz Zrajkowski

Ślepsk Suwałki - KPS Siedlce 1:3 (25:27, 25:21, 24:26, 17;25)