04.10.2014

Ślepsk Suwałki - Espadon Szczecin 2:3

2. kolejka I ligi siatkarzy, Ślepsk Suwałki - Espadon Szczecin 2:3 (22:25, 25:10, 23:25, 25:14, 13:15)
Wyjściowe składy
Ślepsk: Gonciarz, Skrzypkowski, Smoliński, Winnik, Rudzewicz, Rawiak - Andrzejewski (libero)
Espadon: Gałązka, Kordysz, Pietrzak, Nowak, Leszczawski, Wołosz - Dembiec (libero)

I set: 0:0 7:8 - pzrerwa techniczna zaczęło się od 2:0, było 7:5, jest 7:8, ładny mecz, kapitalna atmosfera na trybunach

15:16 druga pzrerwa techniczna po zagrywce w siatkÄ™ Skrzypkowskiego, mecz wyrównany, emocjonujÄ…cy, stojacy na dobrym poziomie

22:25 set dla Esapdonu, ale gra Åšlepska bardzo dobra

II set zagrywkÄ… zaczÄ…Å‚ Åšlepsk

8:5 po ataku Skrzypkowskiego i pierwsza przerwa techniczna

16:9 koncertowa gra Åšlepska, pech Macieja Kordysza, siatkarz gosci opatrywany pzrez fizjoterapeutÄ™ Åšlepska

25:10 nokaut Espadonu, od stanu 14:9 do 24:9 punkty zdobywal tylko Åšlesk,a  zagrwyaÅ‚ Wojciech Winnik

III set, zagrywa Espadon

8:6 po ataku Smolińskiego, Ślepsk utrzymuje dwupunktową przewgę, oby tak do końca seta

16:14 utrzymujemy dwupunktową przewagę, zacięty mecz, ale to lubią kibice

23:25 do 21:21 trwała walka, goście odskoczyli na 23:21, Śelsk ejszcze doprowadizl od rmisu, ale dwie ostatnie piłkik dla gości i oni prowadzą w meczu

IV set: 0:0

8:4 dla Åšlepska, wyglÄ…da na to, że seta wygrywa zespóÅ‚ grajÄ…cy po Pogodnymi SuwaÅ‚kami

16:11 wzrosła przewaga Ślepska, oglądmay dobry, emocjonujący mecz

25:14 kapitalna gra Ślepska pod "Pogodnymi Suwałkami" i mamy tie breaka

V set 0:0

7:8 wymiana ciosów trwa, na zmianie stron minimalne prowadzenie Esapdkonu, ale teraz on gra pod Pogodnymi SuwaÅ‚kami

13:15 po autowym bloku Winnika, ale kibcie gÅ‚oÅ›no skandowali DziÄ™kujemy, bo byÅ‚ to naparwdÄ™ bardzo zaciÄ™ty, dobry mecz obu drużyn, siatkówka rzadko oglÄ…dana na I-ligowych parkietach.

MVP meczu został Marcin Nowak (Espadon).