23.04.2018

Sporty walki. Berserkers Team Suwałki Junior w Grappling Cup 2 [zdjęcia]

Na rozegranych w Biskupcu zawodach Arrachion Grappling Cup 2 - Turniej NO GI dla Dzieci i Młodzieży w Biskupcu zawodnicy Berserkers Team Suwałki Junior triumfowali w czterech kategoriach, a w klasyfikacji drużynowej klub zajął drugie miejsce.

Dla trenujących od września 2017 suwalczan były to już  czwarte zawody. Tym razem trenerzy zabrali na impe4zę aż 15 zawodników. Kapitalne4i zaprezentował się Dawid Bałtrukanis, który rywalizując w kat. wiekowej U 9 wygrał wszystkie (7.) walki i został najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.  Zwycięstwa odnieśli także Gabrysia Kozłowska w U 9, a w U 16 Patryk Pawełko i Amelia Karłowicz. Na  2. miejscu w U 9 uplasowała się Ashly Beczkowska, a w U 14 Przemek Koncewicz. Na najniższym stopniu podium stanęli w U 9 Kacper Burzyński i Bianca Górska oraz Hubert Dzikielewski w U16.

Doskonale spisali się także Dariusz Banc, Mariusz Gajewski i Zuzia Bałtrukanis w U 9 i Ola Gorszewska w U16, którzy zajęli czwarte miejsca, a także sklasyfikowani na miejscach piątych Julian Sinkiewicz i Artur Kalejta obaj w U 9.

Gatulujemy zawodnikom i ich trenerowi Miłoszowi Staśkiewiczowi.