19.05.2017

Spróbuj się w triathlonie. Elemental Tri Series znów w Augustowie

Doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w trzech dyscyplinach sportu jednocześnie będą zaplanowane na 11 czerwca zawody w Augustowie. Biegać, pływać i ścigać się na rowerze będzie tam mógł i wyczynowiec, i początkujący triathlonista.

Po raz kolejny  Amfiteatr nad jeziorem Necko w Augustowie będzie miejscem startu i mety imprezy, zaliczanej do cyklu Elemental Tri Series. W tym roku pierwsze zawody już zostały przeprowadzone w Olsztynie, a po Augustowie przyjdzie czas na podczęstochowską Blachownię oraz Białystok. Zwolenników takiej rywalizacji stale przybywa. Ludzie biegający dla zdrowia i sylwetki, miłośnicy pływania i jazdy na rowerze stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej, podejmują coraz ambitniejsze  wyzwania i poznają nowych ludzi.   

Organizatorzy z LABOSPORT Polska wyznają tez zasadę, że czym skorupka za młodu…. Przeprowadzają towarzyszące zawody biegowe dla dzieci Elemental Kids na dystansach 200 m, 500 m, 1000 m.

 Główna impreza w Augustowie wchodzi w skład Pucharu Polski w Triathlonie.

Zawody Elemental Tri Series to zawody triathlonowe rozgrywane na trzech dystansach, dostosowanych do każdego poziomu zaawansowania:

- supersprinterskim (0,2 km pływania, 10 km jazdy na rowerze, 2,5 km biegu),

- sprinterskim (0,75 km pływania, 20 km jazdy na rowerze, 5 km biegu),

- olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu).

Na dystansie olimpijskim istnieje możliwość startu w trzyosobowej sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.

Już przyjmowane sa zapisy do udziału w Elemental Triathlon Series w Augustowie. Zgłaszać się można się pod adresem: www.triathlonseries.pl

WD 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
22.04.2018

Fachowcy budowlani

Dodaj nowe ogoszenie