06.06.2017

SUKSS Suwałki mistrzem województwa w mini siatkówce „trójek”

Pierwsze i piąte miejsce zajęli prowadzeni przez Kamila Skrzypkowskiego siatkarze SUKSS Suwaki rozegranym w Zespole Szkół Nr 10 w Suwałkach Finale Mistrzostw Województwa Podlaskiego w mini siatkówce chłopców „trójek” Kinder+Sport. GRATULUJEMY!!!

W turnieju uczestniczyło 8 najlepszych zespołów województwa wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Suwałki reprezentowały dwa zespoły SUKSS prowadzone przez Kamila Skrzypkowskiego.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna SUKSS 1 w składzie: Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Gabriel Kumiszcza, Michał Misiukiewicz, która wygrała wszystkie mecze nie tracąc ani jednego seta. Wicemistrzami zostali chłopcy z BAS Białystok, a brązowe medale odebrali z SP 21 Białystok.

Na piątym miejscu sklasyfikowana została drużyna SUKSS 2 w składzie: Patryk Bujakowski, Kacper Korzeniecki i Adam Cherubin.

Drużyna SUKSS 1 będzie reprezentowała województwo podlaskie w Finale Mistrzostw Polski w mini siatkówce chłopców Kinder+Sport, którego gospodarzem będzie Zabrze (26-29.06.).

W tym roku chłopcy SUKSS-u zostali mistrzami województwa we wszystkich kategoriach Kinder + Sport