Mamy sierpień, więc środek tenisowego sezonu letniego. Prawie 50 zawodników rywalizuje w Suwalskiej Lidze Tenisowej 2018. Rozgrywki w grach pojedynczych w kilku grupach zaawansowania oraz grze podwójnej są na półmetku.
Poniżej wyniki poszczególnych spotkań w każdej z grup oraz aktualne tabele.
WYNIKI I LIGA:
Szymański Karol - Czernialis Paweł 2 / 1 (6:2, 6:7, 10:5)
Kamiński Wiesław - Karniej Robert 0 / 2 (0:6, 0:6)
Nartowicz Łukasz - Karniej Andrzej 1 / 2 (2:6, 6:1, 3:10)
Bąk Kamil - Olszewski Filip 2 / 1 (4:6, 7:6, 10:5)
Cherubin Wacław - Karniej Robert 0 / 2 (2:6, 6:7)
Szymański Karol - Karniej Andrzej 2 / 0 (6:2, 6:1)
Nartowicz Łukasz - Bąk Kamil 0 / 2 (4:6, 0:6)
Nartowicz Łukasz - Szymański Karol 0 / 2 (4:6, 1:6)
Bąk Kamil - Cherubin Wacław 2 / 0 (6:1, 6:0)
Olszewski Filip - Czernialis Paweł 0 / 2 (5:7, 4:6)
Szymański Karol - Bąk Kamil 2 / 1 (7:6, 4:6, 10:3)
Olszewski Filip - Szymański Karol 0 / 2 (4:6, 1:6)
Bąk Kamil - Karniej Robert 2 / 1 (1:6, 6:3, 10:2)
Szymański Karol - Chałko Paweł 2 / 0 (6:1, 7:6)
Cherubin Wacław - Szymański Karol 0 / 2 (3:6, 3:6)
TABELA I LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Ilość meczów |
Punkty |
Sety |
1. |
Szymański Karol |
7 |
14 |
14 / 2 |
2. |
Bąk Kamil |
5 |
9 |
9 / 4 |
3. |
Karniej Robert |
3 |
5 |
5 / 2 |
4. |
Czernialis Paweł |
2 |
3 |
3 / 2 |
5. |
Karniej Andrzej |
2 |
3 |
2 / 3 |
6. |
Nartowicz Łukasz |
3 |
3 |
1 / 6 |
6. |
Olszewski Filip |
3 |
3 |
1 / 6 |
7. |
Cherubin Wacław |
3 |
3 |
0 / 6 |
8. |
Kamiński Wiesław |
1 |
1 |
0 / 2 |
8. |
Chałko Paweł |
1 |
1 |
0 / 2 |
WYNIKI II LIGA:
Szeligowski Tomasz - Staranowicz Janusz 0 / 2 (4:6, 2:6)
Grochowski Zbigniew - Śliwowski Konrad 0 / 2 (6:7, 1:6)
Grygieńć Tomasz - Przyborowski Wojciech 0 / 2 (3:6, 0:6)
Nartowicz Konrad - Kubitzki Jarosław 1 / 2 (4:6, 6:3, 8:10)
Przyborowski Wojciech - Nartowicz Konrad 2 / 1 (7:6, 6:7, 10:3)
Grygieńć Tomasz - Śliwowski Konrad 0 / 2 (1:6, 2:6)
Nartowicz Konrad - Staranowicz Janusz w / o, 2 / 0 (6:0, 6:0)
Kubitzki Jarosław - Przyborowski Wojciech 1 / 2 (6:3, 1:6, 1:10)
Śliwowski Konrad - Nartowicz Konrad 2 / 1 (7:6, 3:6, 10:4)
Szeligowski Tomasz - Kubitzki Jarosław 1 / 2 (6:1, 4:6, 10:12)
TABELA II LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Ilość meczów |
Punkty |
Sety |
1. |
Śliwowski Konrad |
3 |
6 |
6 / 1 |
2. |
Przyborowski Wojciech |
3 |
6 |
6 / 2 |
3. |
Kubitzki Jarosław |
3 |
5 |
5 / 4 |
4. |
Nartowicz Konrad |
4 |
5 |
5 / 6 |
5. |
Staranowicz Janusz |
2 |
2 |
2 / 2 |
6. |
Szeligowski Tomasz |
2 |
2 |
1 / 4 |
7. |
Grygieńć Tomasz |
2 |
2 |
0 / 4 |
8. |
Grochowski Zbigniew |
1 |
1 |
0 / 2 |
9. |
Zieliński Adam |
0 |
0 |
0 / 0 |
WYNIKI III LIGA:
Raś Robert - Górski Witold 2 / 0 (6:1, 6:4)
Ziemkowski Tomasz - Zaforymski Tomasz 2 / 0 (6:1, 6:0)
Sowulewska Julia - Kotarski Krzysztof 2 / 0 (6:1, 6:3)
Zaforymski Tomasz - Sowulewska Julia 2 / 1 (6:0, 6:7, 12:10)
Raś Robert - Ziemkowski Tomasz 1 / 2 (2:6, 6:4, 5:10)
Sowulewska Julia - Raś Robert 2 / 0 (6:1, 6:2)
TABELA III LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Ilość meczów |
Punkty |
Sety |
1. |
Sowulewska Julia |
3 |
5 |
5 / 2 |
2. |
Ziemkowski Tomasz |
2 |
4 |
4 / 1 |
3. |
Raś Robert |
3 |
4 |
3 / 4 |
4. |
Zaforymski Tomasz |
2 |
3 |
2 / 3 |
5. |
Górski Witold |
1 |
1 |
0 / 2 |
5. |
Kotarski Krzysztof |
1 |
1 |
0 / 2 |
6. |
Cherubin Wiktoria |
0 |
0 |
0 / 0 |
6. |
Paszko Bartosz |
0 |
0 |
0 / 0 |
WYNIKI IV LIGA:
Kotarska Natalia - Sztukowski Bartosz 2 / 0 (6:1, 6:0)
Piskorski Maciej - Milewski Marcin 2 / 1 (2:6, 6:4, 10:7)
Milewski Marcin - Sztukowski Kamil 2 / 0 (6:2, 6:3)
Czeszkiewicz Dominik - Milewski Marcin 0 / 2 (1:6, 2:6)
Milewski Marcin - Pazio Lech 2 / 0 (6:2, 6:0)
Kotarska Natalia - Piskorski Maciej 0 / 2 (3:6, 2:6)
Pazio Mateusz - Milewski Marcin 0 / 2 (4:6, 1:6)
Milewski Marcin - Sztukowski Bartosz 2 / 0 (6:0, 6:2)
Sowulewska Zuzanna - Milewski Marcin 0 / 2 (0:6, 1:6)
Milewski Marcin - Kotarska Natalia 2 / 0 (6:4, 6:1)
TABELA IV LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Ilość meczów |
Punkty |
Sety |
1. |
Milewski Marcin |
8 |
15 |
14 / 2 |
2. |
Piskorski Maciej |
2 |
4 |
4 / 1 |
3. |
Kotarska Natalia |
3 |
4 |
2 / 4 |
4. |
Sztukowski Bartosz |
1 |
1 |
0 / 2 |
5. |
Sztukowski Kamil |
0 |
0 |
0 / 0 |
5. |
Czeszkiewicz Dominik |
0 |
0 |
0 / 0 |
5. |
Pazio Lech |
0 |
0 |
0 / 0 |
5. |
Pazio Mateusz |
0 |
0 |
0 / 0 |
5. |
Sowulewska Zuzanna |
0 |
0 |
0 / 0 |
WYNIKI V LIGA:
Szymczyk Justyna - Szymczyk Przemysław 1 / 2 (7:5, 3:6, 4:10)
TABELA V LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Ilość meczów |
Punkty |
Sety |
1. |
Szymczyk Przemysław |
1 |
2 |
2 / 0 |
2. |
Szymczyk Justyna |
1 |
1 |
1 / 2 |
3. |
Maziarz Inga |
0 |
0 |
0 / 0 |
3. |
Bagińska Krystyna |
0 |
0 |
0 / 0 |
3. |
Bagiński Piotr |
0 |
0 |
0 / 0 |
3. |
Pendras Cezary |
0 |
0 |
0 / 0 |
3. |
Iwińska Wiktoria |
0 |
0 |
0 / 0 |
WYNIKI GRUPA DO LAT 12:
Gugała Piotr - Sztukowski Konrad 2 / 0 (7:6, 6:3)
Kamiński Jakub - Gugała Piotr 2 / 0 (7:6, 6:3)
TABELA GRUPA DO LAT 12:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Ilość meczów |
Punkty |
Sety |
1. |
Gugała Paweł |
1 |
2 |
2 / 0 |
1. |
Kamiński Jakub |
1 |
2 |
2 / 0 |
2. |
Gugała Piotr |
1 |
1 |
0 / 2 |
2. |
Sztukowski Konrad |
1 |
1 |
0 / 2 |
3. |
Kubitzki Wojciech |
0 |
0 |
0 / 2 |
WYNIKI DEBEL I LIGA:
Kamiński Wiesław / Sadowski Bogdan - Cherubin Wacław / Krasinkiewicz Tadeusz 0 / 2 (2:6, 1:6)
Cąkała Adam / Kaleta Roman - Karniej Andrzej / Karniej Robert 0 / 2 (2:6, 6:7)
Cherubin Wacław / Krasinkiewicz Tadeusz - Karniej Andrzej / Karniej Michał 1 / 2 (1:6, 7:5, 2:6)
Nartowicz Łukasz / Szymański Karol - Cąkała Adam / Kaleta Roman 2 / 0 (6:1, 6:1)
Czernialis Paweł / Frydrych Bogdan - Cąkała Adam / Kaleta Roman 2 / 1 (4:6, 6:3, 10:3)
Cąkała Adam / Kaleta Roman - Cherubin Wacław / Krasinkiewicz Tadeusz 2 / 0 (6:4, 6:1)
Nartowicz Łukasz / Szymański Karol - Czernialis Paweł / Frydrych Bogdan 2 / 0 (6:3, 6:3)
Cąkała Adam / Kaleta Roman - Kamiński Wiesław / Sadowski Bogdan 2 / 0 (6:4, 6:3)
TABELA DEBEL I LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Mecze |
Punkty |
Sety |
1. |
Cąkała Adam / Kaleta Roman |
5 |
7 |
5 / 6 |
2. |
Nartowicz Łukasz / Szymański Karol |
2 |
4 |
4 / 0 |
3. |
Karniej Andrzej / Karniej Michał |
2 |
4 |
4 / 1 |
4. |
Cherubin Wacław / Krasinkiewicz Tadeusz |
2 |
3 |
2 / 2 |
5. |
Czernialis Paweł / Frydrych Bogdan |
2 |
3 |
2 / 3 |
6. |
Kamiński Wiesław / Sadowski Bogdan |
2 |
2 |
0 / 4 |
7. |
Pietranis Krzysztof /Stachowicz Michał |
0 |
0 |
0 / 0 |
WYNIKI DEBEL II LIGA:
Sztukowski Kamil / Piskorski Maciej - Szeligowski Tomasz / Ziemkowski Tomasz 0 / 2 (1:6, 0:6)
Śliwowski Konrad / Kubitzki Jarosław - Staranowicz Janusz / Zieliński Adam 1 / 2 (4:6, 6:3, 8:10)
Szeligowski Tomasz / Ziemkowski Tomasz - Śliwowski Konrad / Kubitzki Jarosław 0 / 2 (3:6, 4:6)
Śliwowski Konrad / Kubitzki Jarosław - Kotarski Krzysztof / Kotarska Natalia 2 / 0 (6:2, 6:2)
Staranowicz Janusz / Zieliński Adam - Szeligowski Tomasz / Ziemkowski Tomasz 2 / 0 (6:1, 6:2)
Szeligowski Tomasz / Ziemkowski Tomasz - Kotarski Krzysztof / Kotarska Natalia 2 / 0 (6:2, 6:3)
TABELA DEBEL II LIGA:
M-ce |
Nazwisko i imię |
Mecze |
Punkty |
Sety |
1. |
Śliwowski Konrad / Kubitzki Jarosław |
3 |
5 |
5 / 2 |
2. |
Szeligowski Tomasz / Ziemkowski Tomasz |
4 |
5 |
2 / 6 |
3. |
Staranowicz Janusz / Zieliński Adam |
2 |
4 |
4 / 1 |
4. |
Kotarski Krzysztof / Kotarska Natalia |
2 |
2 |
0 / 4 |
5. |
Sztukowski Kamil / Piskorski Maciej |
1 |
1 |
0 / 2 |
Wszystkie mecze powinny być rozegrane do 30 września 2018 roku.
Zapraszam na stronę Suwalskiej Ligi Tenisowej : www.facebook.com/SuwalskaLigaTenisowa2018/