20.06.2017

Suwalskie taekwondo. Wielki sukces Huzara w Białymstoku [zdjęcia]

Na suwalską ziemię znowu spadł grad medali: 7 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe! Puchar Polski Poomsae - rankingowe zawody Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego odbyły się 17 czerwca w Białymstoku. Suwalski Klub Taekwondo Huzar może poszczycić się wysokimi wynikami.

Srebro w kategorii Senior III 40+ zdobył- Grzegorz Sadowski. Swoją doskonałą formę potwierdziła także Magdalena Moroz zdobywając złoty medal oraz statuetkę dla Najlepszego Technika, co oznacza, że została najwyżej ocenioną uczestniczką Pucharu Polski.

Turniej towarzyszący "Taekwondo Huzar Festival" okazał się świetną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przez pozostałych zawodników z Suwałk oraz oddziałów Taekwondo Huzar Raczki i Bakałarzewo.

Adam Chamiuk oprócz złotego medalu, przywiózł ze sobą puchar dla Najlepszego Technika. Został najwyżej ocenionym przez sędziów zawodnikiem Turnieju!