13.04.2013

Tenis stołowy. Medale UKS Remik

Jeden złoty i trzy brązowe medale w mistrzostwach województwa podlaskiego żaków (kl. IV SP i młodsi) i skrzatów (kl. II SP i młodsi) w tenisie stołowym wywalczyli zawodnicy UKS Remik Stary Folwark. Zawody rozegrano (07.04.) w Piątnicy k. Łomży.

W rywalizacji skrzatów brązowy krążek zdobył Tymoteusz Terlecki. Natomiast w kat. żaków wśród dziewcząt drużyna w składzie Milena Terlecka, Katarzyna Margol zdobyła złoto, a Dominika Hołubowicz i Urszula Janczulewicz - brąz. W turnieju indywidualnym 3. miejsce wywalczyła Milena Terlecka, 5. Katarzyna Margol, 6. Dominika Hołubowicz. Wśród chłopców na 5. miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Hubert Ostrowski, Bartosz Krajewski.

Dodajmy, że w kategorii młodziczek, rywalizując z zawodniczkami o dwa lata starszymi debel Terlecka/Margol zajął bardzo dobre piąte miejsce.  Trenerem młodych tenisistów jest Danuta Remiszko.