19.01.2019

Wigry Suwałki grają swój pierwszy sparing. Mecz w piłkarskiej hali, rywalem FK Poniewież

W Suwałkach mróz i śnieg, głównym miejscem przygotowań Biało-Niebieskich do rundy wiosennej jest pełnowymiarowa hala w oddalonym o 60 kilometrów Mariampolu na Litwie.

W sobotę o 12.00 polskiego czasu Wigry rozpoczęły swój pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Przeciwnikiem suwalskich pierwszoligowców jest FK Poniewież, piąty zespół litewskiej ekstraklasy w minionym sezonie.

Spotkanie zostało zaplanowane na 3 x 30 minut. Trenerzy Ariel Jakubowski i Donatas Vencevicius dadzą szansę gry wszystkim 25 zawodnikom, którzy pojechali do Mariampola, wsród nich pięciu testowanym.

Wigry (I tercja): Damian Węglarz - Paweł Olszewski, Adam Chrzanowski, Adrian Karankiewicz, Piotr Kwaśniewski, Damian Pawłowski, zawodnik testowany, Karol Mackiewicz, Robert Bartczak, Filip Karbowy, Kamil Sabiłło.

Wigry (II tercja): zawodnik testowany - Wojciech Kuriata, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz, Bartosz Olszewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Joel Huertas, Sebastian Bergier, zawodnik testowany, zawodnik testowany.