20.12.2016

Złoto, srebro i dwa czwarte miejsca SKB

Złoto młodzików, srebro juniorów młodszych czwarte miejsca młodziczek i juniorek młodszych to najlepsze lokaty drużyn SKB Suwałki na rozegranych w Białymstoku Drużynowych Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych od juniora do młodzika młodszego.

- Jestem bardzo zadowolony z występu młodzików i juniorów młodszych, którzy zdobyli medale – podsumowuje występ w mistrzostwach trener SKB Jerzy Dołhan. – Szczególne słowa uznania dla młodzików za ich piękną, sportową walkę w finale, za serce jakie włożyli w te mistrzostwa, a zwłaszcza w finałowy mecz. To były nasze ostatnie zawodny w 2016 roku. W rok 2017 wchodzimy już 6 stycznia turniejem ekstraklasy w Suwałkach i Grand Prix Gold juniorów młodszych i młodzików młodszych w Przemyślu.

Wyniki SKB

Juniorzy:

chłopcy  Michał Sobolewski, Filip Krukowski, Sebastian Jaroszczuk, Sebastian Bilbin, Michał Barański

Wyniki suwalczan w gr. A z Unią Bieruń 1:4, Hubertusem Zalesie Górne 1:4, Chojnikiem Jelenia Góra 3:2; w meczu o miejsca 5 - 6 z Hubalem Białystok 0:3

Końcowa klasyfikacja:

1. KS Hubertus Zalesie Górne

2. LKS Technik Głubczyce

3. UKS Unia Bieruń

4. KS Masovia Płock

5. Hubal Białystok

6. SKB Suwałki

7. UKS Aktywna Piątka Przemyśl

8. KS Chojnik Jelenia Góra

xxxxxxxxxx

dziewczęta (suwalczanki nie grały):

1. MKS Orlicz Suchedniów

2. UKS Unia Bieruń

3. STB Energia Lubliniec

.4. KS Chojnik Jelenia Góra

Junior Młodszy

Chłopcy: Sebastian Jaroszczuk, Sebastian Bilbin, Michał Barański, Filip Grabowski,

Wyniki suwalczan w gr. B: z Unia Bieruń 2:3; z Hubertus Zalesie Górne 4:1

FINAŁ: SKB – Technik Głubczyce 1:3

1. LKS Technik Głubczyce

2. SKB Suwałki

3. UKS Korona Pabianice

4. UKS Unia Bieruń

dziewczęta:

Natalia Skrocka, Urszula Miszkiel, Klaudia Butkiewicz, Gabriela Grosz, Dominika Siłkowska

W tej kategorii wystąpiło pięć drużyn, wyniki suwalczanek: z Kiko Zamość 3:2; Unia Bieruń 1:4; Energa Lubliniec 0:5; Hubal Białystok 2:3.

1. UKS Unia Bieruń

2. STB Energia Lubliniec

3. UKS Hubal Białystok

4. SKB Suwałki

5. Kiko Zamość

Młodzik:

Chłopcy:

Paweł Cipielewski, Grzegorz Hołub, Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Sebastian Lenczewski, Jan Filipowicz

Wyniki suwalczan w gr. A: z Unią Bieruń 5:0; z Hubertusem Zalesie Górne 4:1

FINAŁ: SKB Suwałki - BENINCA UKS Feniks K-K 3:2

1. SKB Suwałki

2. BENINCA UKS Feniks K-K

3. SKS Match Point

4. KS Hubertus Zalesie Górne

dziewczęta:

Gabriela Grosz, Dominika Siłkowska, Magdalena Ołów, Aleksandra Kontrolewicz, Natalia Skindzier

W tej kategorii wystąpiło pięć drużyn, wyniki suwalczanek: z Unią Bieruń 1:4;  UKS BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle 1”4; z Hubalem Białystok 3:2; Orliczem Suchedniów 2:3.

1. UKS Unia Bieruń

2. BENINCA UKS Feniks K-K

3. MKS Orlicz Suchedniów

4. SKB Suwałki

5. Hubal Białystok

Młodzik Młodszy:

Chłopcy:  Dominik Ułanowicz, Piotr Sienkiewicz, Mateusz Derda, Kacper Cipielewski

Wyniki suwalczan w gr. B: z Benincą  UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 1:4 ; z Unią Bieruń 1:4; z KSBad Kraków 2:3

1. UKS Hubal Białystok 1

2. BENINCA UKS Feniks K-K

3. UKS Hubal Białystok 2

4. UKS KSBad Kraków

...

7. SKB Suwałki

Dziewczęta:

 Natalia Skindzier, Aleksandra Juśkiewicz, Natalia Lenczewska, Olga Krakowska,

Wyniki suwalczanek w gr. B: z Benincą UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 2:3 ; z Hubalem Białystok 1:4

O miejsca 5-6:  SKB – AZS Uniwersytet Warszawski 3:1

1. UKS Unia Bieruń

2. BENINCA UKS Feniks K-K

3. MKS Orlicz Suchedniów

4. UKS Hubal Białystok

5. SKB Suwałki

6. AZS Uniwersytet Warszawski

Trenerzy  Jerzy Szuliński i Jerzy Dołhan

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.08.2017

Kupię garaż

19.08.2017

wynajmę pokój

Dodaj nowe ogoszenie