07.10.2014

Hotel i restauracja Logos

Zapraszamy do Hotelu LOGOS**, który oferuje noclegi w Suwałkach, tuż przy głównej, zabytkowej ulicy Kościuszki

Restauracja Hotelu LOGOS** naszym gościom proponuje doskonałą kuchnię i zaprasza do organizacji:

- przyjęć biznesowych;

- przyjęć okolicznościowych: komunie, chrzciny, imieniny, bankiety, jubileusze, stypy;

- przyjęć weselnych do 100 osób.

Opracujemy kompleksowy program imprezy, począwszy od aranżacji pomieszczenia i dekoracji stołów po różnego rodzaju dodatkowe atrakcje. Nietypowy układ sali daje możliwość organizacji jednocześnie kilku przyjęć zapewniając dyskrecję i prywatność. W sąsiedztwie restauracji mieści się duży taras ożywiony zielenią, który w sezonie letnim pozwoli Państwu na odpoczynek i relaks. Proponujemy urozmaicone menu dla zorganizowanych grup turystycznych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Dzięki temu Państwa spotkania, wypoczynek, czy konferencje w Suwałkach staną się niezapomnianym wydarzeniem. 

Codziennie zapraszamy na domowe obiady za jedyne 14zł/os.


Zapraszamy do Hotelu LOGOS**, który oferuje noclegi w Suwałkach, tuż przy głównej, zabytkowej ulicy Kościuszki. Przygotowaliśmy dla Państwa 66 miejsc noclegowych w 31 przytulnych pokojach. Osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z podjazdu oraz specjalnie przygotowanego pokoju z łazienką. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno goście indywidualni jak i zorganizowane grupy. W hotelu znajdują się: salon fryzjerski i kosmetyczny. Posiadamy strzeżony parking. Na terenie całego hotelu funkcjonuje Internet bezprzewodowy.


Posiadamy salę konferencyjną na max 80 osób w ustawieniu kinowym oraz salę szkoleniową na max 30 osób w ustawieniu kinowym jak również 2 sale na 14 i 30 osób służące spotkaniom seminaryjnym, okolicznościowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
23.07.2017

Zatrudnię

Dodaj nowe ogoszenie