20.07.2015

HOTEL LOFT 1898***

Hotel Loft 1898*** to miejsce ze wszech miar wyjątkowe. Zabytkowy budynek XIX-wiecznych koszar carskich został rozbudowany o nowoczesne elementy, a wnętrzom nadano charakter postindustrialny. Połączenie zachowanych oryginalnych elewacji i sklepień z nowoczesnym wystrojem sprawiło, iż hotel zyskał niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy Państwa do jednego z najciekawszych obiektów w Polsce północno-wschodniej!

Dodatkową zaletą Hotelu Loft 1898 jest jego położenie: w centrum Suwałk, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i Aquaparku, niedaleko międzynarodowej trasy Via Baltica.

Hotel Loft 1898 posiada 76 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokoi, łącznie 131 miejsc noclegowych. Każdy pokój w Hotelu Loft jest wyjątkowy za sprawą wielkoformatowych fotografii ukazujących przyrodę i zabytki Suwalszczyzny. W cenie pokoju jest: śniadanie, dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego obiektu, monitorowany parking, a także możliwość korzystania z saun i jacuzzi.

Hotel Loft 1898 to także jedno z najnowocześniejszych miejsc na zorganizowanie konferencji w północno-wschodniej Polsce. Komfortowe wnętrza oraz tereny otaczające obiekt zapewniają doskonałe warunki zarówno dla szkoleń czy seminariów, jak i wszelkiego typu przyjęć okolicznościowych.

Do dyspozycji Gości są dwie przestronne, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjno-bankietowe. Sala Ułańska (ok. 140 m2) pomieści 120 osób, Sala Kamedulska (ok. 280 m2) została przygotowana na potrzeby grup nawet 300-osobowych.

W Hotelu Loft 1898 istnieje możliwość zorganizowania zarówno kameralnych uroczystości, takich jak chrzciny, urodziny czy przyjęcia komunijne, jak też wesel na 200 osób.

 

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.08.2017

Kupię garaż

19.08.2017

wynajmę pokój

Dodaj nowe ogoszenie