11.12.2018

Bank Spółdzielczy w Olecku otworzył oddział w Suwałkach. Przy Muzycznej wszystko gra [zdjęcia]

Klienci indywidualni, biznesowi, rolnicy i wspólnoty mieszkaniowe – z myślą o nich olecki Bank Spółdzielczy przed miesiącem uruchomił swoją placówkę w samym centrum Suwałk.

Oddział mieści się na parterze nowej kamienicy przy ulicy Muzycznej 10. Bardzo blisko tu od Kościuszki czy Chłodnej, a od Noniewicza można dogodnie  dojechać i bezpłatnie zaparkować niemal pod samymi drzwiami.

- Bliskość jest jednym z największych atutów Banku Spółdzielczego – mówi Dariusz Koprowski, dyrektor suwalskiego oddziału. – Nasi klienci, przy większych kwotach mogą bowiem bezpośrednio na miejscu negocjować wysokość oprocentowania lokat, czy nawet kredytów. W dużych bankach klient czuje się anonimowo. Składa wniosek i czeka na jego rozpatrzenie.             

Chociaż to „Najmłodsze Dziecko BS Olecko”, w suwalskim oddziale klient może liczyć na pomoc sprawdzonej, doświadczonej załogi, która ma za sobą lata pracy w bankowości, także spółdzielczej. Także sam Bank Spółdzielczy w Olecku, mający tradycje sięgające 1951 roku, należy do Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości SA. Po Olecku, Ełku, Gołdapi, Wieliczkach, Kowalach Oleckich, Dubeninkach i Świętajnie, Suwałki są już ósmym jego oddziałem. 

W placówce przy Muzycznej wszystko można załatwić na miejscu. Dla klientów indywidualnych, firm, rolników i wspólnot mieszkaniowych Bank Spółdzielczy oferuje konta, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty i karty, zapewnia też całą paletę usług bankowości internetowej.

Rolnicy, na przykład, mają zapewnioną „AGROPOMOC”. To kredyt obrotowy na specjalnych warunkach dedykowany gospodarstwom, w których nastąpiła klęska. Mogą też zaciągać kredyty inwestycyjne bez wkładu własnego, współfinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich albo kredyty nawozowe. Firmy, obok pełnej obsługi rachunku bieżącego i dostępu do sieci ponad 5 tysięcy bankomatów, mogą liczyć na kredyty i gwarancje bankowe. Wspólnoty mieszkaniowe znajdą tu rachunki oraz kredyty remontowe. Dla najmłodszych klientów, mających 13-26 lat, stawiających pierwsze kroki  w świecie finansów, bank proponuje darmowe POL-Konto START. Pozostali Klienci mogą cieszyć się wygodnym rachunkiem osobistym, z dostępem przez Internet, kartami płatniczymi, również zbliżeniowymi, atrakcyjnymi rachunkami oszczędnościowymi i lokatami terminowymi.

Spośród produktów, wielkim przebojem jest Zimowa Lokata, a atrakcyjną nowością Twój Wygodny Kredyt, który można zacząć spłacać nawet za trzy miesiące.

W tym banku każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej o banku i jego ofercie znajdą Państwo na stronie www.bsolecko.pl                                                                                    

                                                     (materiał promocyjny)

udostępnij na fabebook
06.12.2018, 13:23:45

DDan.

Życzę powodzenia. Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w BS Gołdap. W bankowości spółdzielczej przepracowałam do emerytury.Tamte rejony są mi szczególnie bliskie.

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Cerrad Enea Czarni Radom


MKS Ślepsk - Malow Suwałki

07.12.2019
20:30

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.06.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.2334 4.3190
USD 0.01% 3.8139 3.8909
GBP 0.41% 5.0153 5.1167
CHF 0.19% 3.8561 3.9341
Dodaj nowe ogoszenie