01.10.2013

Dyżury eksperta z zakresu prowadzenia i rozwoju firmy

Uwaga przedsiębiorcy oraz osoby zamierzające założyć własną firmę. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-12:00, w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach, przy ul. Innowacyjnej 1 lok. 101 B (I piętro), można skorzystać z bezpłatnych usług oferowanych przez konsultanta Punktu Konsultacyjnego KSU przy Stowarzyszeniu Rozwoju Aktywności Społecznej Triada z Chełma.
Umawianie spotkań na konsultacje w Suwałkach pod numerem telefonu 87 564 22 42, e-mail: emilia.szymborska.pkksu@gmail.com.

Podczas indywidualnych konsultacji można uzyskać wiedzę z zakresu istotnych zagadnień związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej, w tym kwestii oceny opłacalności planowanej działalności, procedury rejestracji firmy, czy dostępności środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej z różnych źródeł.

Przedsiębiorcy mogą natomiast uzyskać informacje między innymi na temat możliwości pozyskania zewnętrznego finansowania swojej działalności oraz wszelkich aspektów związanych z prowadzeniem firmy, czy zatrudnianiem pracowników.

Spotkanie z konsultantem jest także okazją do zapoznania się ze szczegółową ofertą Punktu Konsultacyjnego KSU, w tym z ofertą usług doradczych, które w 90% są współfinansowane ze środków unijnych i budżetu państwa.



udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Dodaj nowe ogoszenie