11.10.2016

EastBiz 2016 - Wschodnie Forum E-biznesu

Interesujesz się praktyczną stroną prowadzenia e-biznesu? Chcesz znać trendy w e-commerce? Weź udział we Wschodnim Forum e-BiznesuEastBiz w dniach 14-15 października 2016 r.

EastBiz to dwa dni prelekcji i warsztatów, prezentujących praktyczną wiedzę z zakresu e-biznesu. Organizatorami Forum są: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Na EastBiz 2016 spotkać można: praktyków z długoletnim doświadczeniem w e-commerce, marketerów, doradców znanych z magazynów i konferencji branżowych. Wśród prelegentów m.in. Michał Sadowski z Brand24 - firmy monitorującej marki i firmy w internecie. Przedsiębiorca, absolwent Wydziału Zarządzania PB, Robert Matyszewski przedstawi aspekty testowania globalnej sprzedaży B2B (Business to Business). Tomasz Michniewicz, także absolwent Wydziału Zarządzania, odpowiedzialny w agencji Infinity Group za  strategie i koncepcje komunikacji marketingowej klientów,  opowie o tym, "jak wycisnąć więcej ze swojej strony www". Z kolei specjalistka w zakresie e-marketingu Barbara Stawarz opowie o budowaniu silnej marki w e-commerce poprzez content marketing. To tylko wybrane punktu programu. W sumie organizatorzy zaplanowali ponad 20 spotkań z różnymi ekspertami.

- Cechą współczesnego biznesu jest jego interdyscyplinarność, przy czym wykorzystanie wiedzy menedżerskiej i inżynierskiej w coraz większym zakresie przenosi się do środowiska wirtualnego. E-biznes, e-commerce, e-usługi, e-produkt, e-marketing, e-gospodarka, e-społeczeństwo to krótki przegląd określeń, które wskazują, że zwiększa się rola technologii internetowych w rozwoju wszystkich dziedzin życia społeczno-gospodarczego. Kolejna edycja Wschodniego Forum e-Biznesu EastBiz to znakomity moment na poszukiwanie inspiracji dla rozwoju własnej działalności gospodarczej przez przedsiębiorców oraz konsultowanie pomysłów biznesowych i praktyczny sprawdzian wiedzy i umiejętności studentów - mówi dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. nzw., Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Podczas organizacji III edycji EastBiz staraliśmy zapewnić różnorodność tematyczną, by każdy - niezależnie od wielkości swojego biznesu - wyniósł z konferencji coś dla siebie - zachęca do uczestnictwa Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Spotkania i warsztaty odbywać się będą na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej (piątek, 14 października, godz. 8:00-13:10) oraz w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym (piątek, 14 października, godz. 14:00-19:40 i sobota, 15 października, godz. 9:30-15:05).

Szczegółowe informacje i zapisy: http://www.east-biz.pl/

Wschodnie Forum e-Biznesu EastBiz 2016 zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Rektora Politechniki Białostockiej.

Partnerzy: Raben Group, Krajowa Izba Rozliczeniowa, Poczta Polska, bdsklep.pl, DrTusz, PlusBus

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.18.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.06% 4.2414 4.3270
USD 0.16% 3.7248 3.8000
GBP 0.39% 4.8107 4.9079
CHF 0.21% 3.7472 3.8230
18.01.2019

wynajme pokoj

Dodaj nowe ogoszenie