07.10.2019

Nowomiejska. Budujemy SmartSuwałki

Osiedle Nowomiejska to kameralne III piętrowe budynki otoczone zielenią. Na parterze olbrzymie, przepastne tarasy z prywatnym ogrodem płynnie przechodzą w zieleń parku osiedlowego. Idea osiedla wydziela strefy rekreacji oraz integracji domowników, uformowane przez nowocześnie zaprojektowaną zieleń.

Modernistyczne, słoneczne apartamenty Osiedle Nowomiejska to najlepsze miejsce do realizowania współczesnych trendów dobrego funkcjonowania w zakresie dostępu do kultury, zdrowia, edukacji i wypoczynku.   

Osiedle Nowomiejska to nowoczesna myśl projektowa stawiająca w swym centrum „zieloną inteligencję" środowiska naturalnego.  Nowoczesne trendy ekologii i zrównoważonego rozwoju to fundament naszej inwestycji.  Idea SmartCity w praktyce funkcjonowania miast jest w Polsce mało znana – Suwałki stają się pionierem i prekursorem nowych działań.
  
Nowomiejska  to  nowe, modernistyczne osiedle powstające w centrum Suwałk – w ten sposób  chcemy budować nowe SmartSuwałki na poziomie miasta i nowoczesnych decyzji podejmowanych przez każdego z Nas. Jak to rozumieć?
  
Współcześni  mieszkańcy Suwałk już wiedzą, ze największym atutem osiedla jest  dostęp do nowoczesnych usług społecznych  i zasobów środowiska naturalnego. Dlaczego jest to tak ważne?  Tak położone apartamenty umożliwiają życie  w poszanowaniu środowiska naturalnego. Posiadając apartament w Nowomiejska możemy na przykład próbować ograniczyć używanie samochodu.
Takie wyjątkowe położenie pomoże oszczędzić czas i pieniądze,doprowadzić do zmiany decyzji   transportowych na korzyść transportu publicznego i używania ścieżek rowerowych. Tak właśnie budujemy nową świadomość społeczną,  budujemy nowe życie – nowe Smart Suwałki.        

Więcej informacji na stronie www.nowomiejska.pl    
(materiał promocyjny)
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.15.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.28% 4.2590 4.3450
USD 0.58% 3.8533 3.9311
GBP 3.14% 4.8872 4.9860
CHF 0.82% 3.8632 3.9412
Dodaj nowe ogoszenie